Skip to content Skip to footer

Ege Perla’da 100. yıl kutlamaları

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla’da, Cumhuriyetimizin 100.yılını coşkuyla kutlamak ve ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatmak için hazırlıklar tamamlandı!

Ege Perla’da 29 Ekim kutlamalarına özel olarak düzenlenen etkinlikler ve ödüller, ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin başrolünde, farklı kategorilerle gerçekleşen büyük bir satranç turnuvası bulunuyor. Katılımcılar, stratejilerini test edip kazanan olmak için mücadele edecekler. 100. Yıl kupası ve birbirinden farklı, sürpriz dolu ödüller kazananları bekliyor!

Minik ziyaretçiler için tasarlanan özel atölyelerde çocuklar yaratıcılıklarını sergileyecekler. Atatürk portresini kum boyama tekniğiyle yapacakları kum boyama atölyesi ve ahşap kalemliklerini kişiselleştirecekleri ahşap kalemlik boyama atölyesi, minik sanatçılara keyifli saatler sunacak.

29 Ekim’de AVM’ye gelen ilk 100 ziyaretçiye, isimlerine özel Fidan Bağış Kartları hediye edilecek. Ege Perla’da bugüne kadar en çok ve en sık alışveriş yapan ilk 10 ziyaretçiye, 250 TL değerinde Param kart yüklemesi yapılacak.

Ege Perla’ya gelen ziyaretçiler, yanlarında getirdikleri kitapları köy okullarına bağışlayarak eğitimde fark yaratma fırsatı bulabilecekler. Bu özel inisiyatif, Cumhuriyet’i emanet ettiğimiz çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayacak.

Ege Perla, Cumhuriyet Bayramı’nı bu özel etkinliklerle kutlamaya davet ediyor. Ziyaretçileri, eğlence, ödüller ve unutulmaz anlar bekliyor. Detaylı bilgilere Ege Perla web sitesi, mobil uygulama ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Ege Perla'da 100. yıl kutlamaları - Perakende.org