Skip to content Skip to footer

Ege Perla’da Anneler Günü’ne özel etkinlikler anneleri ve çocukları bekliyor

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla, Anneler Günü’ne özel düzenlenecek etkinliklerle, annelere ve çocuklara keyifli vakit sunuyor!

Ege Perla, Anneler Günü haftasına özel birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenliyor. 10-13 Mayıs, 12.00-18.00 saatleri arasında, çeşitli hediyelerin yer aldığı ‘’Anneler Günü Tasarım Pazarı’’ giriş katta ziyaretçilerini bekliyor.

Çocuk Kulübü’nde saat 13.00’da düzenlenecek olan ‘’En Değerlimize Hediye’’ çocuk atölyesinde minik ziyaretçiler grafon kağıtlarından annelerine sürpriz hediyeler yapacaklar.

Saat 15.00’da yine Çocuk Kulübü’nde buluşacağımız ‘’Sukulent Tasarımı’’ anne-çocuk atölyesinde minikler anneleri ile birlikte keyifli vakit geçirecek.

Ziyaretçiler aynı gün, 13.00 ve 15.00 seanslarında, “Aile Sistem Dizimi’’ atölyesi ile bir araya gelecek ve aile sistem dizimi, gen aktarımı gibi konular ile ilgili sohbet edecek.

Tüm anneler ve anne adaylarını bir araya getirecek olan günün bir diğer etkinliğinde beş uzman psikoloğun katılımıyla ‘’Gelişim Analiz Danışmanlık’’ tarafından gerçekleştirilecek. 13 Mayıs tarihinde 12.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek olan ‘’Anneler Günü Semineri’’, “Anneyle Güvenli Bağlanma”, “Şefkatli ve Dinleyen Anne Olabilmek”, “Mükemmel Annelik” ve “Anneliğe Merhaba” konularını ele alacak.

Keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi Ege Perla’ya bekliyoruz.

Kampanya ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler; Ege Perla web sitesi, mobil uygulama, kampanya noktası ve sosyal medya hesaplarında