Skip to content Skip to footer

Ege Perla’da nisan ayında çocuklar çok eğleniyor

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla, Nisan ayı boyunca düzenlenecek özel etkinliklerle, minik ziyaretçilerini eğlenmeye bekliyor!

Ege Perla, Nisan ayında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenliyor. 9 Nisan’da 13.00 ve 15.00 seanslarıyla Bark Centrum’da düzenlenecek olan ‘’Sevimli Dostlarımı Besliyorum’’ atölyesinde minik ziyaretçiler; boyadıkları keselere yerleştirecekleri mamaları sokak hayvanlarına bağışlayacak.

sevimli dostlar

Minik ziyaretçilerimiz 15-16 Nisan tarihlerinde, 14.00/16.00/18.00 seanslarında, B1 katta yer alacak olan ‘’Sevimli Dostlar’’ sahne gösterisiyle bir araya gelecek ve ara tatile doyasıya eğlenerek girecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 13.00/ 15.00 saatlerinde yaratıcı çocuklar, Çocuk Kulübü’nde gerçekleşecek olan ‘’Atatürk’’ fotoğrafı baskılı mandala ve ‘’23 Nisan’’ temalı bez çanta boyama atölyesinde buluşacak.

Kampanya ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler; Ege Perla web sitesi, mobil uygulama, kampanya noktası ve sosyal medya hesaplarında.