Skip to content Skip to footer

Eker Süt Ürünleri’nden plasiyerlerine anlamlı kutlama

Tüm Eker ailesi Plasiyer Günü’nde bir araya geldi

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra güçlü dağıtım ağıyla da bilinen Eker Süt Ürünleri, Plasiyer Günü’nü coşkuyla kutladı. Eker’in yönetim ekibi ve çalışanları bu özel günde bir araya gelerek, tüm Türkiye’ye ürünlerin dağıtılmasını sağlayan plasiyerlere yardımcı oldu.

Eker Süt Ürünleri’nin “lezzetiyle devleşen” ürünleri, fabrikadaki üretim sürecinin ardından sahadaki plasiyer kadrosunun özverili çalışmasıyla tüketicilerle buluşuyor. Markanın sahadaki öncü gücü olan plasiyerler, sabah mesai saatinin başlaması ile birlikte yola çıkarak ürünlerin birçok noktaya ulaştırılmasını sağlıyor. Plasiyerlerin yaptığı işin zorluğuna ve şirketin başarısındaki rolüne dikkat çekmek isteyen Eker Süt Ürünleri, 2019 yılından bu yana özel bir gün düzenliyor.

1719473635 Eker Plasiyer G n 2

Bu yıl 26 Haziran’da kutlanan Plasiyer Günü’nde tüm yönetim ekibi ve çalışanlar, her koşulda Eker lezzetlerini tüketiciyle buluşturan plasiyerlerle birlikte sahadaydı. Eker ekipleri, araçların kullanılmasından ürünlerin taşınmasına kadar sürecin farklı aşamalarında plasiyerlere destek oldu. “Lezzeti Zirveye Taşıyan Ekip” mottosuyla yapılan Plasiyer Günü’nde, dayanışma duygusunun ve ekip ruhunun ön plana çıktığı anlar yaşandı. Plasiyerler ve diğer çalışanlar, birlikte geçirdikleri günü unutulmaz kılmak amacıyla sosyal medyada paylaşımlar yaptı.

“Eker lezzetlerini zirveye taşıyan plasiyerlerimizle gurur duyuyoruz”

Plasiyer Günü hakkında bir değerlendirme yapan Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker, şunları söyledi: “Eker olarak, geniş dağıtım ağımızla üretimdeki gücümüzü destekliyoruz. Dağıtımdaki başarımızı sahadaki kahramanlarımız olan plasiyerlerimize borçluyuz. Yüzlerce plasiyerlerimiz her gün 46 bölge depomuzdan hareket ederek tüm Türkiye’ye ürünlerimizi ulaştırıyor. Eker lezzetlerini zirveye taşıyan plasiyerlerimizle gurur duyuyoruz. Zorlu bir görevi başarıyla yerine getiren arkadaşlarımızı onurlandırırken, sektöre de örnek olmak amacıyla Plasiyer Günü’nü düzenliyoruz. Eker ailesini bütünleştiren ve aramızdaki bağı kuvvetlendiren bu özel güne katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”