Skip to content Skip to footer

Elle Shoes’da Efsane İndirim Günleri başlıyor

Kış Koleksiyonu ile sokak modasının ritmini adımlarınıza taşıyan Elle Shoes’ da Efsane İndirim Günleri başlıyor. Bot, çizme ve deri ceketlerde %30, ayakkabılarda %20+ ikinci ürüne %50 indirimleri sizi bekliyor.  18-26 Kasım tarihleri arasında tüm Elle Shoes mağazaları ve online’da başlayacak muhteşem fırsatı kaçırmayın! 

Yarattığı koleksiyonlarla her sezon iddialı stillere imza atan Elle Shoes’da efsane indirimler başlıyor! Bot, çizme ve deri ceketlerde %30, ayakkabılarda %20+ kasada ikinci ürüne %50 indirimleri ile sezon ortasında Elle Shoes şıklığını efsane avantajla yakalamak elinizde…

Elle Shoes kadın koleksiyonu soğuk kış günlerinde içinizi stilinizi tamamlayacak deri ceketlerden adımlarınızı ısıtacak kalın tabanlı botlara, sokak ruhunu stilinize taşıyan postallardan, sezonun tend yıldızı westernlere, elegançizmelerden cool ayakkabılara kadar geniş bir koleksiyon sizi bekliyor. Erkek koleksiyonunda ise her tarza hitap eden deri ceketler, konforlu chelsea botlar, elegan loefaerlar ve trendi postallar gibi birçok seçenek keşfedilmek için hazır!

18-26 Kasın tarihleri arasında gerçekleşecek Efsane İndirim Günleri avantajlarını kaçırmamak için sizi Elle Shoes mağazaları ile www.elleshoes.com adresine bekliyoruz.