Skip to content Skip to footer

En güzel 14 Şubat Kahve Dünyası’nda yaşanır

Çikolataya olan bitmeyen aşkıyla misafirlerine benzersiz lezzetler sunmaya devam eden Kahve Dünyası, 14 Şubat’ta sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenlere özel çikolatalar sunuyor. Sevgililer Günü’ne özel tasarımlı kutu ve ambalajlarda üretilen çikolatalar, misafirlerin damaklarına hitap ederken kalplerini de çalıyor. Bu tatlı hediyelere kahvedunyasi.com’dan ve Kahve Dünyası mağazalarından ulaşabiliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Sevgililer Günü’nü birbirinden enfes çikolatalarla taçlandırıyor. Sevdiği kişiye aşkını anlatmanın tatlı bir yolunu arayanlar Kahve Dünyası’nın kırmızı büyük kalp şeklindeki çikolatalarını tercih edebilirken, içerisindeki çilek dolgusuyla dikkat çeken mor ambalajlı, kalp şeklindeki spesiyal çikolatalar da tatlı bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Sevgililer Günü’ne özel küp kutusunda karışık dolgulu Lavi de misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. 16’lı ve 25’li özel tasarım kutularda satışa sunulan el yapımı Trüf çikolatalar ise hindistan cevizi veya kakao kaplı bitter ya da sütlü çikolata dolgusuyla dikkat çekerken tropikal meyveliden fıstıklıya, çifte kavrulmuş fındıktan karamele kadar farklı seçeneklere sahip Spesiyal çikolatalar sofistike lezzetler olarak Sevgiler Günü’nü renklendiriyor.

Sevdiğinizin kahvesi Kahve Dünyası’ndan hediye
Kahve Dünyası Sevgililer Günü’nde misafirlerini gerçekleştirdiği özel kampanyayla mutlu etmeye devam ediyor. 11-14 Şubat tarihleri arasında fondü yanında sade-sütlü ve fındıklı filtre kahve çeşitlerinden birini alana ikincisi hediye ediliyor.

Firma Sayfasina Git 1