Skip to content Skip to footer

En havalı Babalar Günü hediyeleri DeFacto’da

Global moda markası DeFacto, Babalar Günü’ne özel hediye seçenekleriyle babaların gardıroplarını yenilerken kalplerini kazanmaya hazır. Rahatına düşkün babalardan stil sahibi babalara kadar her tarza hitap eden hediye alternatiflerinin yer aldığı koleksiyonda, babasını kahramanı olarak gören çocukları da düşünen DeFacto, bu özel günü unutulmaz kılmak isteyenlerin adresi olacak.

Her yaşın ve her tarzın favori markası DeFacto, ruhu genç, rahatına düşkün, tarz sahibi ve sportif babalar için tasarladığı Babalar Günü koleksiyonu ile babasına en uygun hediyeyi seçerek varlığına teşekkür etmek isteyenlerin tercihi olacak. Bu anlamlı gün için oluşturulan koleksiyonun parçaları arasında ise yaz mevsiminde en sık tercih edilen keten gömlekler, şık ve rahat kesimli polo yaka tişörtler, çizgili ve ekoseli modern kesim blazer ceketler, gabardin kumaştan bermudalar ve günlük hayatın kurtarıcısı pantolonlar yer alıyor.

Babası gibi güçlü, havalı ve tarz görünmek isteyen çocukları da unutmayan DeFacto, baba-çocuk kombinlerini de beğeniye sundu. Babasını kahramanı olarak gören çocuklar, koleksiyonda yer alan gömlek-şort takımlar, polo yaka tişörtler ile babalarıyla giysilerinde de uyumu yakalayacak.

Babalar Günü’ne Özel İndirim Fırsatları DeFacto’da Sunuluyor

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışıyla her yaşa ve her tarza hitap eden DeFacto, Babalar Günü’ne özel tüm ürünlerde diğer tüm indirimlere ek olarak BABA:300 kodu ile 1500 TL’ye 300 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca Babalar Günü’nde DeFacto’yu tercih edenler, DeFacto’nun avantajlarla dolu ‘Gift Club’ dünyasında Gİft Club üyelerine özel olarak 3.000 TL ve üzeri alışverişte 500 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişte ise 1.000 TL Gift Puan kazanma şansı yakalıyor.

DeFacto’nun Babalar Günü Koleksiyonuna www.defacto.com.tr web adresinden, DeFacto mobil uygulamasından ve DeFacto mağazalarından ulaşabilirsiniz.