Skip to content Skip to footer

‘En İyi İşveren’ ödülü bir kez daha Mondelēz International Türkiye’nin

Mondelēz International Türkiye, 2024 yılında da Top Employers Enstitüsü tarafından ödüllendirildi. Başarılı İK politikaları ve çalışan odaklı projelerini sürdüren Mondelez, art arda üçüncü kez bu prestijli ödüle layık görüldü.

Kapsayıcılık ve çeşitlilik unsurlarını benimseme ve teşvik etme misyonuyla hareket eden Mondelēz International Türkiye, dünyanın önde gelen şirketlerinin yer aldığı Top Employers Enstitüsü değerlendirmesinde ‘’En İyi İşveren” ödülünü üst üste üç kez kazanan şirketlerden biri oldu.

Aldıkları ödülle ilgili mutluluklarını dile getiren Mondelēz International’ın Doğu Avrupa Yetenek Kazandırma Lideri Pınar Caymaz, “Mondelēz International Türkiye olarak bu sene de işe alım, yetenek yönetimi, performans yönetimi, bağlılık ve işe uyum gibi İnsan Kaynakları uygulamalarımız sonucunda Top Employers Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldük. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların üçüncü defa bu ödülle taçlandırılması bize büyük mutluluk verdi ve yeniden bir motivasyon oldu. Mondelēz International Türkiye’de gerek insan kaynakları anlayışımızın gerekse kurum kültürümüzün odak noktasına çalışanlarımızı koyuyoruz.  İnsan kaynakları uygulamalarımızın her birini de en etkin bir biçimde yönetmeye çalışmak adına projeler gerçekleşiyoruz. Çalışanlarına adil ve önyargısız bir şekilde davranmayı ilke edinerek, fırsat eşitliliğine büyük önem veriyoruz ve bu alanda çalışmalar yürütüyoruz. Kapsayıcılık ve çeşitlilik konusu şirketimizin en önemli gündemleri arasında yer alıyor.  Aynı zamanda iş süreçlerimizde şeffaflık ve eşitlik bizim için olmazsa olmaz iki değer. Ve tüm iş süreçlerimizde bu değerleri göz önüne alıyoruz. Çalışanlarına adil ve önyargısız bir şekilde davranmayı ilke edinerek, Mondelez International Türkiye çalışanlarının hayatına değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel