Skip to content Skip to footer

“En Kıymetli Sevgiye, En Değerli Hediyeler Sadece Karaca’da”

Hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi ürünleriyle evlerde fark yaratan Karaca, 14 Mayıs Anneler Günü’nde, annelerin hayatını kolaylaştıracak, yaşam alanlarını renklendirecek birbirinden özel hediyeler sunuyor.

İnovatif ürünlerin ve modern tasarımların öncü markası Karaca; eşsiz hediye alternatifleri ile Anneler Günü’ne hazır…

Anneler Günü’nde, annesine özel bir hediye vermek isteyenleri; mutfak, sofra, küçük ev aletleri, dekoratif aksesuarlar gibi birbirinden farklı pek çok ürün ile buluşturan Karaca, bu anlamlı günü unutulmaz kılıyor.

Sonsuz sevginin kaynağı annelere sevgiyi göstermenin en özel halini sunan Karaca; zevki, damak tadı ve becerisi ile fark yaratan gurme anneler için en eşsiz ürünlerini bir araya getirdi. Sofraların incisi Fine Pearl yemek takımı, çayın gerçek lezzetini arayanların vazgeçilmezi çaysever RoboTea Pro, renkleri ile mutfakların enerjisini değiştiren Bio Diamond tencere seti anneleri özel hissettiren hediyelerin ilk sırasında yer alıyor.

Karaca, kendi mutfağının şefi olan, sağlıklı beslenmenin yanında pratikliğe önem veren, dekorasyon ve sofra sunumlarıyla fark yaratan anneleri de unutmadı. Mutfakların vazgeçilmezi Mastermaid Chef Pro stand mikser, sağlıklı yemek tutkunlarının hayatını kolaylaştıran Air Pro Cook Airfryer ve sofraların vazgeçilmezi 316+ çelik çatal- kaşık-bıçak takımı gibi pek çok ürün her şeyin en iyisini hak eden anneler için Karaca’da sizi bekliyor.

Tasarımı ve kalitesi ile yıllardır en özel anlara eşlik eden Karaca, bu Anneler Günü’nde de annesine sürpriz yapmak isteyenleri Karaca mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında bekliyor.