Skip to content Skip to footer

En özel Yeni Yıl hediyeleri Kiğılı’da

Özgüvenli rahatlık kavramından aldığı ilhamla 2023-2024 Sonbahar/Kış koleksiyonuna hayat veren Kiğılı, yılın en özel günü için birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor. 


Kiğılı, kombin çeşitliliği ve rahatlığın esas olduğu parçalardan oluşan yeni 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile yılbaşı alışverişinize eşsiz dokunuşlar katıyor. Kendisine, sevdiklerine ve iş ortaklarına hediye almak isteyenlere trend tasarım detaylarıyla bütünleşen yeni koleksiyonundan hediye alternatifleri sunuyor.

Değişen ve gençleşen tasarım çizgisiyle multi-fonksiyon kullanım sunan montlar, farklı renk ve modeldeki kazaklar, kışın serin günlerinde sevdiklerinizi sıcacık tutacak şapka ve atkılar yeni yıl hediyesi arayanlar için mükemmel seçenekler arasında yerini alıyor. Kiğılı Gift Card ise seçim yapmakta zorlananlara, istediği tutarda bakiye yükleyip sevdiklerine hediye etmesine olanak sağlıyor.

Yılbaşı Şıklığınızı Kiğılı ile Tamamlayın

Kiğılı, yılbaşı gecesinde hem rahat hem de şık olmak isteyen erkekler için tasarladığı yeni koleksiyonuyla göz alıcı kombin alternatifleri sunuyor.  Kiğılı’nın smokin koleksiyonuyla maskülen tarzınızı yansıtırken vücuda tam uyumlu takım elbiseleriyle de en özel gecenizin yıldızı olabilirsiniz. Yılbaşı gecesinde casual bir stil arayanlar için ise birbirleriyle kombinlenebilen ürünlerle dolu koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Kiğılı 2023-2024 Sonbahar/Kış koleksiyonunu keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.