Skip to content Skip to footer

English Home’la egzotik dünyaya yolculuk: Exotic Wandering koleksiyonu

Ev tekstili, dekorasyon, sofra ve pişirme ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve tasarım şıklığını taşıyan English Home, 2023 İlkbahar-Yaz Exotic Wandering koleksiyonu ile vahşi doğada rengarenk bir seyahate çıkarıyor. Sofra setleri, nevresimler ve dekoratif objelerden oluşan ürünler evinizde farklı destinasyonların sıcaklığını ve canlılığını yansıtan bir atmosfer yaratıyor.

English Home’un Exotic Wandering koleksiyonu, egzotik dünyanın renkli cazibesinden ve macera ruhundan ilham alıyor. Coşkusunu renklerinden alan ve desenleriyle sıradanlığı ortadan kaldıran koleksiyon, tasarımıyla büyüleyici bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

1686305619 English Home Exotic 29

Doğayı ve doğadaki canlıları yaşam alanlarına taşıyan Exotic Wandering, zıt renkler ve bu renklerin etnik detaylarını şık mekanlarla bir araya getiriyor. Sınırsız yaratıcılığın ön planda olduğu koleksiyonda, farklı kültürlerin hayata kattığı güzellikler de dikkat çekiyor.

Farklı destinasyonlara seyahat hissi uyandırıyor…

Yaşam alanlarının egzotik ruhunu yansıtan Exotic Wandering koleksiyonunda, canlı pigmentli sofra setlerinden sofistike nevresimlere, etnik dekoratif objelere kadar farklı destinasyonlara seyahat hissi uyandıracak toplam 481 parça yer alıyor. Her bir ürün; çarpıcı dokuları, özel kumaşları ve ustalık işi nakışlarıyla pozitif enerjinin ve neşenin dekorasyondaki tamamlayıcı unsuru oluyor.

1686305573 English Home Exotic 23

Exotic Wandering koleksiyonuyla ilgili tüm detaylara English Home mağazaları, www.englishhome.com web sitesi ve English Home mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

English Home’la egzotik dünyaya yolculuk: Exotic Wandering koleksiyonu - Perakende.org