Skip to content Skip to footer

Enplus’tan evinin baristası olmak isteyenlere: Sage The Barista Express

Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren Enplus, Sage Barista serisinden Barista Express Espresso Makinesini reklam filmiyle tanıttı.

Kahve makineleri, kahve aksesuarları ve çekirdek kahveler başta olmak üzere, premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektöründe dünya lideri 60’tan fazla markayı evlerimize taşıyan multi brand mağaza zinciri Enplus, kahve sevenlere özel ürünü Barista Express Espresso Makinesi’nin yeni reklam filmini ekranlara taşıdı.

Bir baristanın hazırlayabileceği espresso lezzetlerine ulaşabilmek için tüm ihtiyacın tek bir makinede karşılandığını vurgulayan reklam filmi, Avrupa’nın farklı coğrafyalarının yanı sıra Türkiye’de de televizyonda ve dijital platformlarda yayına girdi. Kahve kategori ürünleriyle, özellikle barista tipi makinelerde dünya lideri olan Sage’in BES875 klasik modeli ile ürüne ve gıdaya verdiği değeri anlatan Enplus, kahve severlerin damaklarında unutulmaz tatlar bırakmaya hazır.

Televizyon ve dijitalde başlayan kampanya açık hava reklamlarıyla devam edecek.

Enfes lezzete bir dokunuş uzaktasınız

Taze çekilmiş çekirdeklerin doğru dozunu kullanmak, hassas sıcaklık kontrolü, optimum su basıncı sağlamak ve latte sanatı için gerekli olan gerçek mikro köpüklü sütü oluşturmak üzere sunulan Barista Express Espresso Makinesi, 4 tuşlu formülün mümkün kıldığı üçüncü dalga özel kahveyi evinizde deneyimleme fırsatı sunuyor. Enplus bu ürün ile sağlık ve orijinal tat konsantrasyonu olan ve espresso kralı, kraliçesi olmak isteyen herkesi mutfağa davet ediyor.

16 öğütme ayarına sahip entegre konik çapak öğütücü sayesinde otomatik öğütme ve dozlama sağlayan ürün ile tek bir dokunuşla maksimum lezzete ulaşmanız mümkün. Fonksiyonel yapısıyla iyi kahveye ulaşmanızı sağlayan Barista Express Espresso Makinesi, en lezzetli espresso tariflerine evinizde ulaşmanızı sağlayan tek kahve makinesi.