Skip to content Skip to footer

Erkul Kozmetik Golden Rose ürünlerini geliştirirken vegan formüller kullanıyor!

Erkul Kozmetik kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alıyor. 40 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul Kozmetik; renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Erkul Kozmetik; içeriğinde doğrudan ya da dolaylı, hayvansal kökenli hiçbir bileşen bulundurmayan ürünleri kullanıyor. Erkul Kozmetik, Golden Rose ürünlerini geliştirirken, ham madde tercihlerinde hayvanlar üzerinde test edilmeme koşulu arıyor ve ürünlerin üretim aşamasında da hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

Erkul Kozmetik Vegan formüllü ürünlerini sadece ürün serisi olarak çıkartmayıp, birçok ürününde vegan formülü kullanmanın gururunu yaşıyor.

Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşıyor. Dokuz yıldır Türkiye’de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük bir başarıya imza atan Erkul Kozmetik, bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlıyor.

Erkul Kozmetik Türkiye genelinde parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7500’ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 74 seçkin AVM’de yer alan kendi mağazalarıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.

GOLDEN ROSE’DAN VEGAN FORMÜLLÜ YENİ OJE SERİSİ
Green Last&Care Nail Color
VEGAN, %75 E KADAR DOĞAL KAYNAKLI İÇERİK!

Golden Rose Green Last & Care Base Coat; vegan ve doğal kaynaklı (bitki bazlı) ham maddelerden oluşan formülü ile GR Green Last & Care Nail Color ojenin altına uygulanır. Tırnak yüzeyini korur, pürüzsüzleştirir ve ojenin uzun süre dayanıklı olmasını sağlar.

Base coat formülü, %79 doğal (şeker kamışı&kasava&pamuk&mısır) ve %87 biyolojik kaynaklı bileşenler içerir. Hayvansal kökenli maddeler içermez.
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 44,75 TL

Golden Rose Green Last & Care Nail Color oje; vegan ve doğal kaynaklı (bitki bazlı) ham maddelerden oluşur. Tırnakları yıpratmayan, besleyen ve koruyan içeriği ile bakımlı ve göz alıcı tırnaklar yaratır. %75 doğal ve %80 biyolojik kaynaklı bileşenler içerir, hayvansal kökenli maddeler içermez.

Şeker kamışı, pamuk, kasava ve mısır gibi bitki bazlı bileşenlerden oluşur. Ürün ambalajının plastik bölümleri (kapak+aplikatör) %20 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Golden Rose Green Last & Care Nail Color 40 farklı zengin renk seçeneği mevcuttur.
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 39,75 TL

Golden Rose Green Last&Care Top Coat, vegan ve doğal kaynaklı (bitki bazlı) ham maddelerden oluşan formülü ile GR Green Last & Care Nail Color ojenin üstüne uygulanır. Yoğun parlaklık ve renk koruması sağlayarak ojenin dayanıklılık süresini arttırır. Top coat formülü, %78 doğal (kasava&mısır) ve %86 biyolojik kaynaklı bileşenler içerir. Hayvansal kökenli maddeler içermez.

Kusursuz bir green oje uygulaması için 3 aşamalı sistemin son katıdır. Ojenin dayanıklılığını arttırır ve parlaklık verir.
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 48,75 TL

                                                           FAYDALARI

  • %75’e varan doğal kaynaklı (bitki bazlı) hammaddeler
  • Vegan formül
  • %80 Biyolojik kaynaklı hammaddeler
  • Ultra parlaklık, mükemmel tonlar
  • Uzun süre kalıcılık
  • Hayvanlar üzerinde test gerçekleştirmeme (cruelty free)
  • Kaliteli vegan fırça

Kusursuz  Green Oje Uygulaması İçin 3 Aşamalı Tavsiye

  • 1 kat Green Last&Care Base Coat uygulayın.
  • 2 kat Green Last&Care Nail Color uygulayın.
  • 1 kat Green Last&Care Top Coat uygulayın.