Skip to content Skip to footer

Espark AVM’den Babalar Günü’ne özel etkinlik

Unutulmaz bir atış deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, Babalar Günü’nü, 17-19 Haziran tarihleri arasında heyecan dolu bir etkinlik olan “Şut Yarışması” ile kutluyor. Babalar ve çocukları, bu renkli etkinlikle birlikte hem basketbol yeteneklerini sergileyebilecek hem de unutulmaz anlar yaşayacaklar. 

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, Babalar Günü nedeniyle eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Espark AVM, babaların ve çocuklarının birlikte basketbol yeteneklerini sergileyebilecekleri Şut Yarışması ile ailelere unutamayacakları keyifli ve duygu dolu anlar yaşatacak. Espark AVM’nin eksi birinci katında gerçekleşecek Şut Yarışması’na katılmak isteyenler, etkinlik alanında kayıt yaptırabilecek. Yarışma, 12:00-15:00 ve 16:00-20:00 saatleri arasında iki ayrı zaman diliminde gerçekleştirilecek.

Babalar ve çocukları arasındaki bağı daha da perçinleştirecek olan bu yarışmada, özel olarak kurulan bir basket potasında baba ve 7 yaş üzeri çocuğundan oluşan takımlar yarışacak. Her takım, belirlenen üç farklı noktadan üçer atış yapacak. Bir dakika süresi bulunan her yarışmacı, vakit dolması halinde, kalan atışlarını kullanamayacak; süre uzatılsa bile baştan atış yapamayacaklar. Çocukların ve babaların farklı uzaklıklardan atış yapacağı yarışmada, üç işaretli noktadan basket atabilen takım, sürpriz bir hediye kazanacak.

Espark AVM’den Babalar Günü’ne özel etkinlik - Perakende.org