Skip to content Skip to footer

Espark AVM’den depremzede çocuklar için oyuncak kampanyası

Espark AVM ve Tepebaşı Belediyesi, depremzede çocuklar için umut dolu bir iş birliğine imza attı. Deprem bölgesindeki çocuklar için oyuncak bağışı kampanyası başlatan Espark AVM, ziyaretçiler tarafından bağışlanan yeni oyuncakları etkinlik alanında toplayacak. Mart ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada toplanan tüm oyuncaklar, büyük bir dayanışma örneği olarak depremzede çocuklara gönderilecek.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen deprem felaketinden etkilenen çocuklar için çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

ESPA AYDG 23 0544 oyuncak kumbarasi A4 270223 2

2-31 Mart tarihleri arasında, Sanatçı Berra SÖZERİ ABBAS’ın hazırladığı ve Tepebaşı Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşecek etkinlikte, depremzede çocukların yüzlerini güldürebilmek ve yaşadıkları acıları bir nebze unutturabilmek adına oyuncak toplama kampanyası başlattı. İkinci el oyuncakların kabul edilmediği kampanya kapsamında ziyaretçiler, Espark AVM’nin eksi 1’inci katında yer alan etkinlik alanındaki kumbaraya, bağışlamak istedikleri oyuncakları bırakabilecek.