Skip to content Skip to footer

Estée Lauder’in Re-Nutriv Ultimate Diamond Serisi ile Sıradışı Güzellik

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Collection’ın eşsiz formülü, cilde yeni bir bakım deneyimi sunuyor. Seride yer alan her bir ürün, eşsiz Kara Elmas Mantarı Özü’nün gücünü taşıyarak cilde enerji verir ve yeni nesil formül teknolojilerinin desteğiyle cildin daha parlak, sıkı ve genç görünmesini sağlar.

Re-Nutriv Ultimate Diamond Sculpted Transformation Nemlendirici

Kadifemsi dokuda, yenileyici özelliğe sahip Diamond Sculpted Transformation Nemlendirici, konsantre Kara Elmas Trüf Mantarı özü ve gençliği koruyan teknolojisi ile olağanüstü bir formüle sahiptir. Yüz hatlarının tamamı daha şekilli ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Tek kullanımda altı esneklik noktası gelişir. Göz altı, kaz ayakları, nazolabial kıvrımlar, boyun gibi birden çok çizgi ve kırışıklığın görünümü azalır. Cilt daha sıkı bir hale gelirken, dokusu daha pürüzsüz ve parlak görünür hale gelir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 7545TL

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance Serum

Son derece ipeksi ve hafif dokulu Brilliance Serum, ışıltılı, elmas gibi parıldayan bir cilt ortaya çıkarır. Kalbinde C vitamini ve gençliği destekleyen teknoloji ile güçlendirilmiş Kara Elmas Trüf Mantarı Özü bulunur. Kullandıkça, cilt tonunu iyileştirdiği için daha parlak ve kusursuz görünüm sağlar. Koyu lekeler ve akne izleri dahil olmak üzere çizgiler ve gözenek görünümü azalır. Cilt elastikiyet kazanarak daha sıkı hissedilir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 5060TL

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Göz Çevresi Serumu

Bu inanılmaz hafif ve hızlı emilen yenileyici Göz Çevresi Serumu, şişkin ve çizgili görünümü azaltarak daha şekilli ve pürüzsüz bir göz çevresi ortaya çıkarır. Kara Elmas Trüf Mantarı Özü ve gençliği koruyan ileri teknoloji içeren bu ürün, göz çevresindeki birçok temel endişeyi giderir. Şişkinlik, koyu halkalar ve göz altı çizgilerinin görünümünü azaltır. Genel olarak, göz çevresi daha parlak ve aydınlık görünür. Göz serumu, göz çevresini anında nemlendirerek gözle görülür şekilde enerji vermeye ve şişkin görünümü gidermeye yardımcı olan serinletici bir masaj çubuğu ile birlikte gelir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 3780TL

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Göz Kremi

Yoğun, zengin ama hafif Transformative Energy Göz Kremi ile göz çevresi daha genç, daha kalkık görünür. Koyu halka ve şiş görünüm azalır. Değerli Kara Elmas Trüf Mantarı Özü ve gençliği koruyan teknoloji ile gözler canlanmış ve tazelenmiş görünür. Göz kremi, soğutma altın karışımından Re-Nutriv için özel olarak geliştirilmiş elmas formlu göz çubuğu ile birlikte gelir. İncelikle işlenmiş ucu, hassas göz bölgesine nazikçe enerji verir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 5320 TL

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Creme Rich

Derinlemesine besleyici ve rahatlatıcı Creme Rich, ışıltılı ve enerjik görünen bir cilt için Kara Elmas Trüf Mantarı Özü ve gençliği destekleyen teknoloji içerir. Cilt daha sıkı hissedilir, çizgiler ve kırışıklık görünümü gözle görülür şekilde azalır ve cilt çok daha genç görünür ve hissedilir. Cilde zengin,  uzun süre kalıcı bir nem sağlar.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 7545TL

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Thermal Ritual Maske

Ev rahatlığında bir “sıcak taş” spa deneyimi. Ultra zengin masaj maskesi, cildi konsantre Kara Elmas Trüf Mantarı Özü ve gelişmiş derinlemesine nemlendirici, dolgunlaştırıcı, şekillendirici bileşenler ile sarar. Özel olarak tasarlanmış, seramik ısıtıcı taş masaj aleti, maskeyi her konturu besleyerek ipeksi, bir örtü halinde cilde uygulanmasını sağlar. Cilt daha sıkı, daha esnek hissedilir. Daha pürüzsüz, daha dolgun, canlı ve yenilenmiş görünür.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı – 7545TL

THE ULTIMATE DIAMOND YENİLEYİCİ RUTİN

Her sabah ve akşam cildinizi temizlikten sonra Transformative Energy Brilliance Serum’u, ardından Sculpted Transformation Nemlendirici’yi cilde yedirerek uygulayın. Göz çevresinde, Transformative Göz Çevresi Serumu ile başlayın, ardından daha yoğun beslenme için Transformatif Energy Göz Kremi uygulayın. Maske için Transformative Thermal Ritual Maskeyi kullanarak olağanüstü güzellikte bir an yaşayın.

Re-Nutriv Ultimate Diamond formülleri, en kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilmiştir. Yüz için geliştirilen formüller akne yapmaz, yani sivilcelere neden olmaz veya gözenekleri tıkamaz. Formüller, dermatologlar ve oftalmologlar tarafından test edilmiştir.

Estée Lauder ürünlerine www.esteelauder.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.