Skip to content Skip to footer

Ev kurmak sizden, ödeme seçenekleri MediaMarkt’tan

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye genelindeki 97 mağazasından beyaz eşya alışverişi yapan tüketicilere 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak cazip ödeme fırsatları sunuyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, Türkiye genelindeki 97 mağazasından beyaz eşya alışverişi yapan tüketiciler için DenizBank’ta geçerli olacak 3 farklı kampanya düzenledi. MediaMarkt’tan alışveriş yapan tüketiciler, bu 3 kampanya modelinden dilediği birini seçerek kredi kullanımını gerçekleştirebiliyor.

Kampanya[1] kapsamında hem erteleme hem de balon ödeme fırsatı sunuluyor:

  • 9 Ay Vadeli Erteleme Kampanyası’nda çekilen kredide 3 ay ertelemeli, kalan 9 ay vadede eşit taksit tutarlarıyla ödeme yapılıyor.
  • 18 ay vadeli Balon Ödemeli DenizBank Alışveriş Kredisi’nde ise tüketiciler toplam kredi tutarının %30’unu son taksitte, kalan 17 ayda ise daha düşük taksit tutarlarında ödeme yapıyor.
  • 12 ay vadeli Balon Ödemeli DenizBank Alışveriş Kredisi’nde ise tüketiciler toplam kredi tutarının %30’unu son taksitte, kalan 11 ayda ise daha düşük taksit tutarlarında ödeme yapıyor.

MediaMarkt’ın kampanyası 01-31 Ocak tarihleri arasında Türkiye genelindeki 97 mağazasında geçerli olacak.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel