Skip to content Skip to footer

Ev kurmak sizden ödeme seçenekleri MediaMarkt’tan

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye genelindeki 93 mağazasından beyaz eşya, ankastre, klima, vantilatör ve hava temizleyici alışverişi yapan tüketicilere 3 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye genelindeki 93 mağazasından beyaz eşya, ankastre, klima, vantilatör ve hava temizleyici alışverişi yapan tüketiciler için DenizBank’ta geçerli olacak 3 farklı kampanya düzenledi. MediaMarkt’tan alışveriş yapan tüketiciler, bu 3 kampanya modelinden dilediği birini seçerek kredi kullanımını gerçekleştirebiliyor.

Kampanya kapsamında hem erteleme hem de balon ödeme fırsatı sunuluyor:

  • Müşteri faiz oranı %1,99 olan 12 ay vadeli Balon Ödemeli DenizBank Alışveriş Kredisi’nde tüketiciler toplam kredi tutarının %20’sini son taksitte, kalan 11 ayda ise daha düşük taksit tutarlarında ödeme yapıyor.
  • Müşteri faiz oranı %2,85 olan 18 ay vadeli Balon Ödemeli DenizBank Alışveriş Kredisi’nde tüketiciler toplam kredi tutarının %20’sini son taksitte, kalan 17 ayda ise daha düşük taksit tutarlarında ödeme yapıyor.
  • Müşteri faiz oranı %1,99 olan 3 Ay Vadeli Erteleme Kampanyası’nda ise çekilen kredide 3 ay ertelemeli, kalan 9 ay vadede eşit taksit tutarlarıyla ödeme yapılıyor.

MediaMarkt’ın kampanyası 3 Temmuz tarihine kadar Türkiye genelindeki 93 mağazasında geçerli olacak.

 

Ev kurmak sizden ödeme seçenekleri MediaMarkt’tan - Perakende.org