Skip to content Skip to footer

Ev ve yaşam perakendecisi MR. D.I.Y. yeni mağazasıyla Çanakkale’ye adım attı

Dünyanın önde gelen ev ve yaşam perakendecisi MR. D.I.Y.’in Türkiye’deki büyüme hamlesinde yeni durağı Çanakkale oldu. MR. D.I.Y.’in şehirdeki ilk mağazası, 17 Burda AVM’de hizmete girdi. 17 Burda mağazasıyla MR. D.I.Y., Türkiye’de 55 mağaza sayısına ulaştı.

“Daima uygun fiyat” mottosuna sahip ev ve yaşam perakendecisi MR. D.I.Y., perakende ağını genişletiyor. Türkiye’nin her yerinde açtığı mağazalarla büyüyen şirketin yeni adresi Çanakkale oldu. 17 Burda AVM’de açılan yeni MR. D.I.Y. mağazası, evini güzelleştirmek isteyenlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, yeni yatırımla Çanakkale’ye ve Çanakkalelilere merhaba demenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Çağlı, “Yeni mağazamızı 17 Burda’da açmış olmanın heyecanıyla, evlerinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri geniş ürün yelpazesini Çanakkalelilere sunmanın sevincini yaşıyoruz. Yeni MR. D.I.Y. mağazasına şehrin büyük bir ilgisi var. Ülkemize yatırım yapmayı ve istihdama katkıda bulunmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin her köşesinde açacağımız mağazalarla büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

Ev ve yaşam perakendecisi MR. D.I.Y., Ev Gereçleri, Hırdavat, Elektrik & Elektronik, Otomobil Aksesuarları, Kırtasiye, Spor Malzemeleri, Dekorasyon, Oyuncak, Hediyelik Eşya ve Takı & Kozmetik kategorilerinde herkese hitap edecek ürünleriyle farklı bir perakende deneyimi yaşatıyor.