Skip to content Skip to footer

Evde pratik ve lezzetli Waffle keyfi

Korkmaz Mia Waffle Makinesinin cıvıl cıvıl renkleri ile yaz esintisi mutfaklara taşınıyor

Kimi zaman mutlu olmak, kimi zaman çayın yanında keyif yapmak, bazen de misafirlere ikram etmek için tatlılar sofraların vazgeçilmezi oluyor. Cıvıl cıvıl renk alternatifleri ile mutfakları şenlendiren Korkmaz Mia Waffle Makinesi, pratik kullanımı ile evleri muhteşem Waffle kokusuyla buluşturuyor.

Meyveli ve çikolatalı tatlıları sevenlerin tatlı alternatiflerinden biri olarak öne çıkan Waffle’ı evlerde de pratik bir şekilde hazırlamak mümkün. Korkmaz’ın özenle tasarlanmış Mia Waffle Makinesi, hem tatlı krizleri hem de misafir sofraları için kolay ve lezzetli Waffle hazırlama imkanı sağlıyor.

Kıvam aynı, lezzeti çok farklı!

Mutfakları şıklıkla, sofraları ise lezzetle buluşturan Korkmaz Mia Waffle Makinesi, ayarlanabilir ısı kontrolü ile istenilen yumuşaklıkta Waffle yapmaya yardımcı oluyor. 850 Watt enerji gücü ve el yakmayan özel tasarım kulpları ile ergonomik bir tasarıma sahip olan Korkmaz Mia Waffle Makinesi, alüminyum döküm ızgarasının eşit ısı dağılımı sayesinde kıvamı aynı, lezzeti çok farklı tatlılar yapılmasına imkan sunuyor. Yapışmayı önleyen ve kolay temizlenen granit iç yüzey sayesinde tatlı severlere hızlı ve pratik bir kullanım sunan Korkmaz Mia Waffle Makinesi; Kırmızı, Siyah, Rosagold, Pembe, Mor, Metalik Bej ve Metalik Gri renkleriyle tüm mutfaklara uyum sağlıyor.