Skip to content Skip to footer

Evidea, 50. mağazası ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin öncü ev yaşam sektörü markası Evidea, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ederek 50.mağazasını açmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilerine ayrıcalıklı alışveriş fırsatı sunan Evidea’nın 50. mağazası Mersin Sayapark AVM’de hizmete giriyor.

Yaşam alanlarınıza anlam katan ve eviniz için aradığınız her şeyi tek çatı altında sunan Evidea, 50. mağazaya ulaşmanın heyecanını yaşıyor. Şu anda Türkiye genelinde 49 mağaza ile hizmet veren Evidea, 50. mağazasını 22 Şubat tarihinde Mersin Sayapark AVM’de açacak.

Tüketicilerine ayrıcalıklı alışveriş fırsatı sunan Evidea, 22 Şubat Perşembe günü Mersin Sayapark AVM’de kapılarını açarak modern ve konforlu mağazasında müşterilerine benzersiz alışveriş deneyimi yaşatacak.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyonu ve daha birçok kategoride binlerce kaliteli ürünüyle Evidea’nın her yaşa ve her kesime hitap eden geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 50. mağaza açılışına özel bir de kampanya düzenleyen Evidea; kampanya kapsamında 22 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında her 1.000 TL alışveriş yapanlara anında 200 TL indirim fırsatı sunuyor.*

İdeal ev hediyesinde akla gelen ilk markalardan olan Evidea, yeni mağazası ile müşterilerine evlerini güzelleştirme ve kişiselleştirme konusunda uygun fiyatlı ve farklı seçenekler sunmaya devam edecek.

50. mağazayı açmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Evidea Marka ve İletişim Müdürü Pelin Ünal; “50. mağaza ulaşmanın heyecanı içindeyiz. Değerli tüketicilerimizle birlikte bu ana şahit olmak ayrı bir gurur kaynağı. Tüm Evidea Ailesi ve özellikle de tüketicilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha nice mağaza açılışlarına hep birlikte imza atacağımıza inancım sonsuz. Evidea olarak büyümeye ve hep yanınızda olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.

Evidea, 50. mağazası ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor - Perakende.org