Skip to content Skip to footer

Evidea, Ankara’da beşinci mağazasını açtı

Ankara’da beşinci mağazasını Etimesgut’ta bulunan Ata Yıldız Plaza’da açan Evidea, açılışa özel kampanyasıyla yoğun ilgi gördü.

Ev yaşam sektörünün öncü markası olan Evidea, mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Evidea, Ankara’daki beşinci mağazasını 8 Şubat Perşembe günü Etimesgut’ta bulunan Ata Yıldız Plaza’da açtı.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde tüketicilerine ayrıcalıklı alışveriş fırsatı sunan Evidea’da mutfak ürünlerinden ev tekstiline, ev dekorasyonundan küçük ev aletlerine ve mobilyadan aydınlatma ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Gorsel 4 115226006 1

Evidea’nın Ankara’da yeni açılan, yaklaşık 1.300 metrekarelik modern ve konforlu mağazası, tüketicilere eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. İhtiyaçtan hediyeye eviniz ve sizin için gerekli olan her şeyi tek çatı altında sunan Evidea, açılışa özel kampanyasıyla 1.000 TL alışveriş yapanlara anında 200 TL indirim kazandırıyor.*

Ankara’daki yeni mağazanın açılışıyla ilgili düşüncelerini dile getiren Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; ‘Ankara’da beşinci mağazamızı açmanın mutluluğu içindeyiz. Aynı şehirde beşinci mağazaya ulaşmak bizim için oldukça önemli. Bu mağaza, şehirdeki mağaza ağımızı genişletmemizi ve böylelikle müşterilerimize daha hızlı ulaşabilmemizi sağlayacak. Evidea olarak; kalite, şıklık ve fonksiyonellikle tasarlanan ürünlerimizle müşterilerimize ev yaşamında benzersiz bir deneyim sunmaya devam edeceğiz.’

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.