Skip to content Skip to footer

Evidea, Ankara’da dördüncü mağazasını açtı

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, Ankara’ya dördüncü mağazasını açtı. 2 Kasım Perşembe günü Ankara Atlantis AVM’de hizmete giren Evidea, açılışa özel bir kampanya da düzenledi. 

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 2 Kasım Perşembe günü Ankara Atlantis AVM’nin zemin katında mağazasını açan Evidea, Ankara’da 4, Türkiye genelinde ise 45 mağaza ulaşmış oldu.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 2 – 12 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor. Evidea ayrıca 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

sevdee

Ankara’ya dördüncü mağazayı açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Ankara bizim için oldukça önemli bir lokasyon. Buradaki nüfus potansiyeli ve tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları bizi teşvik eden unsurların başında geliyor. Ankara’da dördüncü mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ankara’nın seçkin alışveriş merkezlerinde yeni mağazalar açarak tüketicilerimizle buluşmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.