Skip to content Skip to footer

Evidea, Aydın’a mağaza açıyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. 12 Ocak 2023 Perşembe günü Söke Novada Outlet’te hizmete girecek olan Evidea, tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, 38. mağazasını açmaya hazırlanıyor. Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, 12 Ocak 2023’te Söke Novada Outlet’in zemin katında açılıyor.

Türkiye genelinde 37 mağaza ile hizmet veren Evidea, 38. mağazasını 1.500 m2 büyüklüğündeki ferah mağaza konseptiyle Söke Novada Outlet’te tüketicilerle buluşturuyor. Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor.

Ayrıca Evidea, açılışa özel bir kampanya sunuyor. 12-22 Ocak tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.