Skip to content Skip to footer

Evidea, Bursa’da ikinci mağazasını Anatolium AVM’de açtı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Bursa’ya ikinci mağazasını 21 Aralık tarihinde Anatolium AVM’de açan Evidea, açılışa özel bir kampanya da düzenledi.

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 21 Aralık Perşembe günü Anatolium AVM’nin 1. katında mağazasını açan Evidea, Bursa’da 2, Türkiye genelinde ise 46 mağaza ulaşmış oldu.

Her tarza ve her yaşa uygun ürünleriyle dikkat çeken Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 21-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor. Evidea ayrıca 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Mağazalaşma stratejisiyle perakende sektöründe önemli bir yere sahip olduklarını belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Evidea olarak Bursa’da ikinci mağazamıza kavuşmanın gururunu yaşıyoruz. Bursa bizim için özel bir öneme sahip. Buradaki nüfus potansiyeli, tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları ve talepleri hem evidea.com alışverişlerinde hem de mağazalarımızda ön sıralarda yer alıyor. 2024 yılı içerisinde yeni 16 mağaza daha açmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.