Skip to content Skip to footer

Evidea, Bursa’ya ikinci mağazasını açıyor

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2023 yılının son günlerine yaklaşırken Evidea, Bursa’ya ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyor.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. CarrefourSA Bursa AVM’de bir mağazası bulunan Evidea, ikinci mağazasını da 21 Aralık Perşembe günü Anatolium AVM’de açmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, 21-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi ve markalı ürünlere erişim imkanı sunan Evidea, güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla tüketicilerin ilk adresi oluyor.