Skip to content Skip to footer

Evidea, ışıltılı bir davet ile yeni yılı Emaar SkyView’da kutladı

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, 2024 yılına merhaba demek için yeni yıl partisi düzenledi. 14 Aralık Perşembe günü Emaar SkyView’da düzenlenen partiye basından ve influencerlardan renkli isimler katıldı. 

Trend ürünleriyle yaşam alanlarına anlam katan Evidea, 2023 yılını uğurladığımız bu son günlerde 2024 yılına merhaba dedi. 14 Aralık Perşembe günü Emaar SkyView’da düzenlenen yeni yıl partisi ‘Yeni Yılda Evidea’ konseptiyle gerçekleştirildi. Yeni yılın ışıltısını ve enerjisini hissetmek amacıyla düzenlenen etkinliğe ünlü influencer Münhan Çınar ev sahipliği yaptı.

Partiye; Ayşe – Kayra Şenocak, Sebile Ölmez, Deniz Özpınar, Ece Vahapoğlu, Bihter Erol, Yonca Kunacav, Şafak Özbir, Saadet Algan ve Güler Işık gibi ünlü celebrity ve influencer isimler de katıldı. 100 kişilik buluşmaya, influencerlar ve basın mensupları katılımları ve paylaşımları ile oldukça yoğun ilgi gösterdi.  SkyView’ın eşsiz İstanbul manzarasına karşı eğlenen davetliler; keyifli yarışmalar ve yeni yıl çekilişi sırasında yaptırdıkları glitter makyaj uygulaması ile de göz kamaştırdı.

Gorsel 2 2

Evidea Büyüme ve CRM Müdürü Ayşegül Fedar etkinlikte yaptığı konuşmada;“Evidea olarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında mağazalaşma sürecimiz 2024 yılında da devam edecek. Ekip olarak 2024 yılı için oldukça heyecanlıyız ve motivasyonumuz çok yüksek. Yeni yılın herkese sağlık, huzur, barış ve birliktelik getirmesini temenni ediyorum.” dedi.