Skip to content Skip to footer

Evidea İzmir’e dördüncü mağazasını açıyor…

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, İzmir’e dördüncü mağazasını Gaziemir’e açmaya hazırlanıyor.

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Şu anda Türkiye genelinde 38 mağaza ile hizmet veren Evidea, 39. mağazasını İzmir Gaziemir’e açmaya hazırlanıyor.

31 Ocak Salı günü Gaziemir’e cadde mağazası açacak olan Evidea, kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. 1.000 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam eden Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 31 Ocak-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.