Skip to content Skip to footer

Evidea Mağaza Operasyon Direktörlüğü’ne Harun Canlıtürk atandı

Ev yaşam ürünleri kategorisinde faaliyet gösteren ve büyümesini perakende mağaza zinciriyle sürdüren Evidea, operasyon ekibine deneyimli bir ismi daha ekledi. Harun Canlıtürk, Evidea Mağaza Operasyon Direktörü olarak atanarak, şirketin mağazalarının operasyonel süreçlerinin yönetimi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak.

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olan Harun Canlıtürk, şu anda İstanbul Üniversitesi’nde ikinci üniversite olarak Tarih bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kariyerine Ebebek firmasında başlayan Canlıtürk, Ebebek firmasında çeşitli pozisyonlarda görev almıştır.

Kariyer yolculuğuna Evidea’da devam eden Harun Canlıtürk, Evidea’da üstlendiği Bölgeler Müdürü görevinin devamında, 2024 Temmuz ayı itibariyle Evidea Mağaza Operasyon Direktörü olarak görev yapmaya başladı. Harun Canlıtürk, Evidea mağazalarının operasyonel süreçlerinin yönetiminden ve geliştirilmesinden sorumlu olacak. Canlıtürk’ün liderliğinde, mağazalarda müşteri memnuniyetinin artırılması ve operasyonel verimliliğin sağlanması hedeflenmektedir.