Skip to content Skip to footer

‘Evidea People’ platformu açıldı

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, çalışanlarına özel bir platform açtı. “Evidea People” adı altında açılan platform, kurum kültürünü ve çalışanların motivasyonunu ön planda tutuyor.

Her bir çalışanı ailenin bir üyesi olarak gören ve ekiplerin motivasyonunu, mutluluğunu ön planda tutan Evidea, Evidealı herkesin dahil olduğu bir iletişim platformu kurdu. “Evidea People” olarak adlandırılan platform adeta Evidea’nın kişisel sosyal medya hesabı haline geldi!

Evidea People’da şirket içi etkinliklere, doğum günü kutlamalarına, çalışanların kendini anlattıkları keyifli anılara, başarı hikayelerine ve Evidea’nın yer aldığı birçok zirvedeki görüntülere yer veriliyor. Platformun amacının markayla çalışan bağını daha da kuvvetlendirmek, çalışanların motivasyonunu ön planda tutarak daha fazla aidiyet hissetmelerini sağlamak olduğu görülüyor.

Gorsel 1 161448402

Instagram üzerinden yayın yapan “Evidea People”, ekip üyelerinin birbiri ardına görseller, videolar ilettiği; sadece Evidea çalışanlarının değil Evidea takipçilerinin de keyifle takip ettiği bir yer haline geldi. Kurum içi iletişimi ve iş birliğini teşvik etmek amacıyla da içerikler oluşturan Evidea People, çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimlerini de destekliyor. Platform ayrıca örnek teşkil edecek deneyimleri de paylaşarak gençlere öncülük etmeyi hedefliyor.

Pelin Unal 161611202

Evidea’nın Marka ve İletişim Müdürü Pelin Ünal; ‘Evidea, çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız, eğlenceli ve aynı zamanda çok öğretici bir yer. Birlikte geçirdiğimiz değerli anları Evidea People aracılığıyla herkesle paylaşmayı ve bu içeriklerden aldığımız tepkileri çok sevdik!’ diye konuştu.

Birbirinden keyifli içeriklerin yer aldığı Evidea People’ı @evidea_people adresinden takip edebilirsiniz.