Skip to content Skip to footer

Evidea, Perakende Günleri’nde yerini aldı

29-30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Perakende Günleri, bu yıl Evidea’nın katılımıyla daha da renkli bir hale gelecek. Perakende ve Dijital Ticaret Ekosistemi’nin en büyük etkinliklerinden biri olan bu fuar, perakende firmaları, AVM’ler, e-ticaret platformları, teknoloji firmaları ve sektör tedarikçileri gibi geniş bir katılımcı kitlesini bir araya getirecek.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, bu sene ilk defa Perakende Günleri’ne katılacak.

Geniş ve ferah mağazalarında bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek çatı altında sunan, Türkiye’nin lider ev ve yaşam perakende markası Evidea, müşterilerine mükemmel alışveriş deneyimi yaşatmaya devam ederken sektörel buluşmaların gerçekleştirdiği Perakende Günleri’nde de tecrübelerini etkinlik katılımcıları ile buluşturuyor olacak.

Evidea, 29-30 Mayıs 2024 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar süresince Hall 2’de 210 numaralı standında popüler ürünlerini sergileyecek ve ziyaretçilerine özel indirimler ve sürprizler sunacak.

Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım Gezer, etkinlikle ilgili olarak, “Perakende Günleri, sektördeki en yenilikçi fikirlerin ve çözümlerin paylaşıldığı önemli bir fuar. Bu etkinlikte yer alacak olmamız, ürünlerimizi daha geniş bir kitleye tanıtma ve yeni iş birlikleri için kapılar açma fırsatı sunuyor. Etkinliği sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Perakende Günleri’nde Evidea standını ziyaret ederek, eviniz için harika ürünler keşfetme fırsatını kaçırmayın!