Skip to content Skip to footer

Evidea, ramazan sofralarına özel ürünleriyle göz kamaştırıyor

Yaşam alanlarınıza anlam katan ve eviniz için aradığınız her şeyi tek çatı altında sunan Evidea, Ramazan ayında da iftar ve sahur sofralarına özel ürünleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye’nin öncü ev yaşam sektörü markası Evidea, Ramazan ayını özel ürünleriyle karşılıyor. Bu dönemde paylaşmanın ve birlikte olmanın değeri daha da önem kazanırken, Evidea’nın sunduğu Ramazan’a özel koleksiyon, sofralarınızı geleneksel ve modern unsurların harmanlandığı tasarımlarla zenginleştiriyor.

İftar ve sahur için hazırlanan özel desenli masa örtüleri, dayanıklı ve şık yemek takımları, zarif peçeteler ve estetik bardaklar, Ramazan ayının ruhunu evlerinize taşıyor. Evidea, bu özel ayda bir arada olmanın sıcaklığını ve anlamını ürünleriyle pekiştirmeyi amaçlıyor.

Her türlü ev ihtiyacını bir arada sunan Evidea, Ramazan sofraları için hazırladığınız özel menülerinize eşlik edecek çeşitli ve kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunuyor. Pişirme gereçlerinden çay-kahve setlerine, tost makinelerinden çatal bıçak takımlarına kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunarak iftar ve sahur sofralarınızda size eşlik ediyor.

Bu özel ayda, Evidea ile sofralarınız daha da anlamlı ve unutulmaz anlara sahne olacak. Ramazan sofralarınızın baş mimarı Evidea ürünleri için Evidea mağazalarına ve evidea.com’a uğramayı unutmayın…

Evidea, ramazan sofralarına özel ürünleriyle göz kamaştırıyor - Perakende.org