Skip to content Skip to footer

Evidea, Tekira AVM’de açıldı

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve 13 Nisan tarihinde Tekirdağ Tekira AVM’de 40. mağazasını açtı.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ederken ev ve yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 13 Nisan Perşembe günü Tekira AVM’de mağazasını açan Evidea, Türkiye genelinde 40 mağazaya ulaşmış oldu.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ederken 1.174 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

13 Nisan tarihinden itibaren Tekirdağ’daki tüketicilerle buluşan Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 13-23 Nisan tarihleri arasında geçerli olan açılışa özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Her yaşa ve her tarza hitap ettiklerini belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş; ‘Evidea olarak Tekirdağ’daki tüketicilerimizle buluşmaktan dolayı son derece mutluyuz. Tekira AVM mağazamızın açılışıyla birlikte Türkiye genelinde 40 mağazaya ulaşmış olduk. 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. diye konuştu.