Skip to content Skip to footer

Evidea, Tekira AVM’ye geliyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ederken ev ve yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Tekirdağ’da mağaza açmaya hazırlanan Evidea, 13 Nisan Perşembe günü Tekira AVM’de hizmete giriyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, mağaza sayısını artırıyor. Şu anda Türkiye genelinde 39 mağaza ile hizmet veren Evidea, 13 Nisan Perşembe günü Tekira AVM’de tüketicilerle buluşuyor.

1.174 m2 büyüklüğündeki ferah mağaza konseptiyle dikkat çeken Evidea, kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Açılışa özel bir kampanya da sunan Evidea, 13-23 Nisan tarihleri arasında her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.

Firma Sayfasina Git 1