Skip to content Skip to footer

Evidea, Tokat’a mağaza açıyor

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Evidea, 42. mağazasını 23 Mayıs Salı günü Tokat Novada AVM’de açmaya hazırlanıyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Tokat’a mağaza açmaya hazırlanıyor. Şu anda Türkiye genelinde 41 mağaza ile hizmet veren Evidea, 42.mağazasını 23 Mayıs Salı günü Tokat Novada AVM’nin ikinci katında açmaya hazırlanıyor.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 23 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.