Skip to content Skip to footer

“Evidea ve ZUBİZU İş Birliği: Trendleri ve Ayrıcalıkları Bir Arada Sunuyor”

Ev yaşam sektörünün lider markası Evidea, kişisel ilgi alanlarına göre kampanyalar üreten mobil uygulama ZUBİZU ile gerçekleştirdiği iş birliğini Happy Moons İkon ev sahipliğinde düzenlenen bir etkinlikle duyurdu.

Evidea, yaşam alanlarına anlam katan trend ürünleriyle bilinirken; ZUBİZU ise kişilere en güncel kampanyaları sunarak ilgi alanlarına hitap ediyor. Bu iki güçlü markanın iş birliği, “Şehre Dönüş” konseptiyle hazırlanan etkinlikle kutlandı. More Than Social’ın destek verdiği ve sevilen influencer Büşra Ungan Taşbulak’ın host ettiği etkinliğe Dilara Kurtulmuş, Fatmanur Öztekin, Güler Işık gibi ünlü isimler de katıldı. 60 kişilik buluşmaya influencerlar ve basın mensupları katılımları ve paylaşımları ile oldukça yoğun ilgi gösterdi. Davetliler potpourri workshop’unda yaratıcılıklarını konuştururken, yaptırdıkları glitter makyaj uygulaması ile de göz kamaştırdı.

Evidea Marka ve İletişim Müdürü Pelin Ünal, etkinlikte yaptığı açıklamada, “2011 yılından bu yana 8 ana kategoride çeşitli ürünleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Müşteri kitlemizin büyük bir kısmı kadınlardan oluşuyor ve kadın odaklı bir marka olarak influencerların, basının desteğini hissetmek bizi daha da güçlü kılıyor. Birlikte büyüyoruz ve 2 yıl içinde 100 mağazayı hedefliyoruz. ZUBİZU ile yaptığımız harika bir iş birliği ile de ZUBİZU müşterilerine ayrıcalıklı deneyimler sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

ZUBİZU Satış Pazarlama Direktörü Oya Yıldız Alptekin ise yaptığı açıklamada: “Kendi sektörlerinde öne çıkan iki güçlü marka olarak müşterilerimize daha fazla fırsat sunmamızı sağlayacak bu iş birliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. Markalarımızın vadettiği gibi hayatımıza güzellik katan, son derece keyifli bir etkinlikle bu konuyu duyurmuş olmak da bizi ayrıca memnun etti. Önümüzdeki dönemde Evidea iş birliğiyle müşterilerimizi yepyeni avantajlarla buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz” dedi.

Evidea ve ZUBİZU; iş birlikleri kapsamında sahip oldukları ortak misyonla, daha fazla inovasyon ve bol fırsat dolu projeleri tüketiciyle buluşturarak yaşam alanlarına anlam katmaya devam edecek.