Skip to content Skip to footer

Evidea, yemek ve sohbet tutkunları için “Evidea Mutfakta” projesini başlatıyor

Türkiye’nin önde gelen ev yaşam markalarından Evidea, ‘Münhan Çınar ile Evidea Mutfakta’ ismiyle başlayan video serisiyle 2024 yılında iştahınızı açmaya geliyor.

Türkiye genelinde 49 mağaza ile hizmet veren Evidea, yepyeni bir yemek programına imza atıyor. ‘Evidea Mutfakta’ konseptiyle hayata geçirilen video serisi, yemek ve sohbet üzerine odaklanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Bein Gurme’nin “Üç Tencere” programının başarılı sunucusu Münhan Çınar’ın yönettiği bu seride, izleyicilere 12 farklı bölüm boyunca zengin bir mutfak deneyimi sunulacak.

Münhan Çınar, her bölümde farklı bir yemek tarifini paylaşarak izleyicileri lezzetli bir yolculuğa çıkaracak. Programın içeriğini, sağlıklı beslenme ve pratik yemek tarifleri çerçevesinde; sofra kültürü, masa sunumları ve mutfak ipuçları gibi birçok konu oluşturuyor olacak.

Münhan Çınar, her bölümde farklı bir konuğu ağırlayarak izleyicilere çeşitli perspektiflerden zengin bilgiler sunacak. Evidea Mutfakta projesi, lezzetli tariflerin yanı sıra geniş bir yelpazede mutfak deneyimini bir araya getirerek, izleyicilere keyifli bir öğrenme ve paylaşma ortamı sunmayı hedefliyor.

Programın ilk bölümüne konuk olan Saadet Algan ise mutfağa ve çaya olan düşkünlüğünü anlatırken bir yandan da Münhan Çınar’ın leziz somon tarifine yardımcı oluyor.

Evidea Mutfakta projesini @evideacom YouTube kanalından izleyebilirsiniz.