Skip to content Skip to footer

Evidea, Zonguldak’ta ilk mağazasını açıyor

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. 2024 yılının ilk mağazasını Zonguldak’ta açmaya hazırlanan Evidea, 4 Ocak Perşembe günü 67 Burda AVM’de tüketicileriyle buluşacak.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Zonguldak’a ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Şu anda Türkiye genelinde 46 mağaza ile hizmet veren Evidea, 2024 yılının da ilk mağazasını 4 Ocak Perşembe günü Zonguldak 67 Burda AVM’de tüketicilerle buluşturuyor.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Zonguldak’taki tüketicileriyle ilk kez buluşacak olan Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 4-14 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 200 TL indirim kazandırıyor.*

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında tüm ürünlerde geçerlidir.