Skip to content Skip to footer

Evidea’da Barbie’nin en son ve en trend ürünleri sizleri bekliyor

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, Barbie heyecanına ortak oluyor. Tüm çocukları heyecanlandıracak özel Barbie serisi ürünler Evidea’da sizleri bekliyor. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ‘Barbie’ filmiyle birlikte tüm dünyayı etkisi altına alan Barbie heyecanı Evidea’yı da sardı. Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle dikkat çeken Evidea, Barbie rüzgarı trendine ortak oldu. Trendlere ayak uyduran marka vizyonuyla faaliyet gösteren Evidea, çocukların hayal dünyasını süsleyen ve yetişkinleri de nostaljik anılara doğru yolculuğa çıkaran Barbie akımında birbirinden renkli ürünler sunuyor. Barbie nevresim takımlarından pipetli bardaklara, yemek kaplarından pikelere kadar birbirinden eğlenceli ürünler evlere taşınıyor.  

Evidea, geniş ve yenilikçi ürün yelpazesinde bulunan Barbie temalı ürünlerle, meraklılarının evlerine trend rüzgarını getirerek pembeyi ve eğlenceli Barbie dünyasını sizinle buluşturuyor!

Barbie’nin eşsiz dünyasını Evidea kalitesi ile evlerinize taşımak için Evidea mağazalarına ve evidea.com adresine uğramayı unutmayın…

Eğlenceli ve unutulmaz Barbie anılarıyla dolu bir yaz dileriz!

Evidea'da Barbie'nin en son ve en trend ürünleri sizleri bekliyor - Perakende.org