Skip to content Skip to footer

Evidea’da Ev Tekstili Festivali !

Evidea, 16 Mayıs – 16 Haziran 2024 tarihleri arasında ev tekstili ürünlerinde %70’e varan indirimler sunarak ilk kez “Ev Tekstili Festivali” düzenleyecek. Bu festival, tüm Evidea mağazalarında ve evidea.com üzerinde geçerli olacak.

Evidea, 16 Mayıs – 16 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceği Ev Tekstili Festivali ile nevresim, halı, perde ve havlu gibi pek çok ev tekstili ürününde tüketicilerine %70’e varan indirim fırsatları sunmaya hazırlanıyor. Tüm Evidea mağazalarında ve evidea.com’da geçerli olacak kampanya ile evini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor.

Ev Tekstili Kategorisi Büyüyor!

Ev tekstili kategorisinde 2024 yılının ilk çeyreğinde hedeflerinin üzerinde bir büyüme kaydettiklerini belirten Evidea Mutfak ve Ev Tekstili kategorilerinden sorumlu Ticaret Direktörü Neslihan Karagöz sözlerine şöyle devam etti: “Evidea’nın 8 ana kategorisinden biri Ev Tekstil ürünleri. Evidea olarak, müşteri trendlerini her zaman en ön planda tutuyor ve tüketicilerimizden topladığımız geri bildirimlerle koleksiyonlarımızı şekillendiriyoruz. Ev tekstili festivali ile de ilk kez böylesine kapsamlı bir indirim festivali düzenleyerek, tüketicilerimizin evlerini uygun fiyatlarla yenilemelerini hedefliyoruz. Bununla birlikte, uzun zamandır tüketicilerimiz ile buluşturmak için hazırlıklarını yürüttüğümüz ev tekstili PL markamız olan Evidea Soft’u müşterilerimize sunacağız.”