Skip to content Skip to footer

Evidea’dan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne üç anlamlı proje

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel üç anlamlı projeye imza attı. Bu anlamlı günde Evidea, Maltepe Belediyesi iş birliği ile “Kedi Evi” projesini hayata geçirirken projeye destek olmak isteyen tüketiciler için ise evidea.com’da “Patilere Yuva” alışveriş kampanyası başlattı. Evidea ayrıca Petlebi ile de iş birliği yaparak köpeklerin mama, battaniye gibi temel ihtiyaçlarını tamamladı.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Evidea Gönüllüleri, Maltepe Belediyesi iş birliği ile başlatılan Kedi Evi Projesi ile hayvanların daha iyi bir yaşam sürmesine katkı sağlıyor. Bu amaçla, ilk adım olarak ihtiyaç duyulan bölgelerde konumlandırmak üzere kedi evleri inşa edildi.

Evidea ayrıca sokak köpeklerini de unutmayarak Petlebi iş birliğiyle Tuzla Tepeören’deki köpekler için mama dağıtımı ile battaniye ve yatak yerleştirmesi yaptı. Ayrıca hayvanlar sadece mamaya değil sevgiye de ihtiyaç duydukları için Evidea Gönüllüleri hayvanlarla oyunlar oynayıp onlarla bol bol keyifli zaman geçirdi.

“Hediye Kedi Evi Bir Tık Uzağınızda”

Evidea’nın hayvanların yaşam alanlarında gerçekleştirdiği “Kedi Evi” projesi, katkıda bulunmak isteyen tüketiciler için evidea.com’da devam edecek. Yapılan bu projeyi tüketicilerle daha da büyütmeyi hedefleyen Evidea, “Patilere Yuva” kampanyasıyla kedi evleri aracılığıyla sokaktaki daha fazla cana ulaşacak. “Patilere Yuva” kampanyası kapsamında, 1-8 Ekim tarihleri arasında evidea.com’dan yapılacak alışverişlerde* tercihinize bağlı olarak sepete bir kedi evi dahil edilecek. Bu sayede her siparişinizde sadece kendi evinizi değil, aynı zamanda sokaklardaki kedi dostlarımızın hayatını da kolaylaştıracaksınız.

Evidea Marka ve İletişim Müdürü Pelin Ünal, yaptığı konuşmada, “Evidea olarak, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde başlattığımız projeyi o güne özel, sadece 1 gün sürecek gibi düşünmedik. Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi önemseyen bir marka olarak projemizi ve yardımlarımızı sürekli olarak devam ettirmeyi planlıyoruz. Bu vesileyle, ihtiyaç dahilindeki bölgelere kedi evlerini konumlandırmak konusunda destek olan Maltepe Belediyesi’ne ve köpeklerin bulunduğu sahipsiz barınaklara yapılan ziyarette mama desteği veren Petlebi’ye süreçteki katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

*”Patilere Yuva” kampanyası kapsamında sepetinize eklenecek kedi evleri her 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir