Skip to content Skip to footer

Evidea’dan bir yenilik daha

Her tarza uygun ürünleriyle yaşam alanlarınıza anlam katan Evidea, bir yeniliğe daha imza atıyor. Sosyal medya fenomenlerinin vazgeçemediği popüler ürünleri bir araya getiren Evidea, ‘Fenomen Ürünler’ reyonu ile trendleri yakalamanızı sağlıyor.

Ev dekorasyonu ve trend ürünler konusunda adından sıkça söz ettiren Evidea, tüketicilerine yeni bir deneyim sunuyor. Sosyal medyanın en etkili influencerlarının kullandığı favori ürünleri ‘Fenomen Ürünler’ reyonunda toplayan Evidea, hayalinizdeki renkli ve eğlenceli evi yaratma şansı sunuyor.

Evidea, müşterisine gündem odaklı alışveriş deneyimi sunarak yine adından söz ettiriyor. Son zamanların popüler sosyal medya fenomenlerinin önerdiği ürünleri bir araya getiren ‘Fenomen Ürünler Reyonu’ ile artık yaşamınızı trendlerle uyumlu sürdürmek çok daha kolay!

Evde yaşamınızı kolaylaştıracak, şık ve kullanışlı ürünlerin bulunduğu ‘Fenomen Ürünler’ reyonunda; sıcak yaz günlerinde serinlemenizi sağlayan akıllı soğutucu fanlardan, şık ve modern aydınlatma ürünlerine, pratik mutfak gereçlerinden evinizi süsleyecek dekoratif eşyalara kadar pek çok ürün bulunuyor.

Evidea kalite ve güvencesiyle buluşan ‘Fenomen Ürünler’ benzersiz tasarımları, pratik fonksiyonları ve farklı kullanım alanları sayesinde de dikkat çekiyor.

Instagram fenomenlerinin vazgeçemediği en popüler ve ilgi çekici ürünleri olan ‘Fenomen Ürünler’ reyonunu keşfetmek için Evidea mağazalarına ve evidea.com’a uğramayı unutmayın…