Skip to content Skip to footer

Evidea’dan çocukları mutlu edecek bir proje

2011 yılından beri ev yaşam sektöründe hizmet veren ve her trende uygun ürünleriyle yaşam alanlarına anlam katan Evidea, deprem bölgesindeki çocukları unutmayarak kitap bağışında bulundu.

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, kurumsal sorumluluk bilinciyle deprem bölgesindeki çocukların ihtiyaçları doğrultusunda yüzlerini güldürecek bir bağışta bulundu.

6 Şubat Kahramanmaraş depreminin ilk gününden itibaren bölgenin ihtiyaçlarına cevap veren Evidea, okula dönüş döneminde çocukları mutlu edecek bir bağış yaptı. Evidea çalışanlarının da katkısıyla hayata geçirilen kitap bağışı, Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi’ne yapıldı. Bölgedeki çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla hayata geçirilen proje aynı zamanda Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi’nin destekte bulunduğu 3 ayrı kütüphaneye de dokundu.

Ayrıca yapılan bu bağışla, ihtiyaç olan bölgelere giderek faaliyet gösteren ’Gezgin Kütüphane’ projesi de desteklenmiş oldu.

Temel ihtiyaçları karşılamak için seferber olduklarını belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Bölgeyi ilk günden itibaren yakından takip ediyoruz. Özellikle çocukların hala bizlere çok ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Evidea olarak bölgenin ihtiyaçlarını gözeterek her zaman yanlarında olmak için çalışıyoruz. Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi’ne yaptığımız kitap bağışı da bölgedeki çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla hayata geçirildi. Çocukların gözlerindeki ışığa, yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabiliyorsak ne mutlu bize.” diye konuştu.