Skip to content Skip to footer

Evidea’dan Trabzon’a mağaza

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 19 Ekim Perşembe günü Trabzon’da Yomra’nın Devlet Karayolu Caddesi’nde 44. mağazasını açtı.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ederken ev ve yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 19 Ekim Perşembe günü Trabzon’da Yomra’nın Devlet Karayolu Caddesi’nde mağazasını açan Evidea, Türkiye genelinde 44 mağazaya ulaşmış oldu.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Evidea Pazarlama Direktoru Sevde Yildirim 104238120

19 Ekim tarihinden itibaren Trabzon’da tüketicilerle buluşan Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 19-29 Ekim tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim sağlıyor.

Her yaşa ve her tarza hitap ettiklerini belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Trabzon, bizim evidea internet sitemize gelen trafiğimizin artmaya başladığı bir ildi. Tüketicilerimizden gelen içgörüleri de değerlendirerek yeni mağazamızı Trabzon’da açmaya karar verdik. Evlerine değer veren Trabzon halkına yeni mağazamız ile hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.” diye konuştu.