Skip to content Skip to footer

Evidea’nın “Eve Dönüş” koleksiyonuyla yılın en heyecanlı dönemine merhaba deyin

Yılın en heyecanlı dönemi geldi…

Çocuklar ve aileler için en özel zamanlardan biri olan eve ve okula dönüş dönemi, Evidea’nın renkli ve kullanışlı ürünleriyle çok daha keyifli. Yeni eğitim öğretim yılına hazır olan Evidea, tüm öğrenciler ve aileleri için yine vazgeçilmez adres olacak.

Yaz tatilinin tadını çıkarırken, bir yandan da okula dönüş hazırlıklarını başlatmanın tam zamanı!

Her trende uygun ürünleriyle yaşam alanlarınıza anlam katan Evidea, bu sefer okula dönüş heyecanına ortak oluyor. Okula dönmeye hazırlanan tüm çocuklar ve ailelerini unutmayan Evidea, yeni eğitim ve öğretim yılına birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle giriyor.

Hem kız hem de erkek çocukları için keyifli çalışma ortamları sunan Evidea’da çalışma masalarından kitaplıklara, masa lambalarından dekoratif aksesuarlara kadar birçok alternatif bulunuyor. Beslenme çantaları için düşünülmüş fonksiyonel yiyecek kapları ve rengarenk su mataraları çocukların enerjisini yükseltecek; odalarını renklendirecek şık nevresim takımları daha mutlu uykuya dalmalarını sağlarken, konforlu çalışma sandalyeleri ise başarılarının mimarlarından olacak.

Evinizdeki konforunuzu artıracak kaliteli ürünleri, çocuklarınızın okul ihtiyaçlarını ve kendilerini mutlu hissettirecek araç-gereçleri uygun fiyatlarla Türkiye’nin dört bir yanındaki Evidea mağazalarında ve evidea.com’da bulabilirsiniz.

Kaliteli, trend, kurulumu ustalık gerektirmeyen ve makul fiyatlı ürünleriyle keyifli bir okula dönüş alışverişi yaşatan Evidea, tüm öğrencilere başarı dolu bir eğitim yılı diliyor.