Skip to content Skip to footer

Evidea’nın ‘Evim İçin’ podcast serisi yayında

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, eve ve hayata dair küçük ipuçlarını, alanında uzman kişilerin konukluğu ile paylaştığı yeni bir sohbet serisini hayata geçiriyor. ‘Evim İçin’ konseptiyle başlayan sohbet serisinin ilk konuğu İç Mimar Ebru Yazı oldu.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan ve şu anda Türkiye genelinde 41 mağaza ile hizmet veren Evidea, yepyeni bir projeye daha imza atıyor.

‘Evim İçin’ konseptiyle hayata geçirilen sohbet serisinde, sağlıklı beslenmeden evlilik alışverişine, ev dekorasyonundan keyifli sofralara kadar birçok konu masaya yatırılıyor. Mert Hakan’ın sunuculuğunu üstlendiği sohbet serisine, alanında uzman kişiler konuk olarak eve ve hayata dair ipuçlarını dinleyicilerle paylaşılıyor.

Serinin ilk sohbetine katılan İç Mimar Ebru Yazı, ev dekorasyona dair merak edilenleri anlatıyor. Kendi evinde neler tercih ettiğini de anlatan Yazı, evin enerjisi için renklerin gücünü ve kadınların en çok zaman geçirdikleri mutfak dekorasyonuna dair tüm merak edilenleri keyifli bir dille anlatıyor.

Sohbet serisini @evideacom YouTube kanalında ve Spotify’da bulabilirsiniz