Skip to content Skip to footer

Excalibur monitörlerle oyunlar daha keyifli, çalışmak daha verimli

Excalibur monitörlerle hem profesyoneller hem de oyuncular hep bir adım önde!

Oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşamak, işlerini ve çalışma deneyimini daha verimli hale getirmek isteyen kullanıcıların ortak ihtiyacını güçlü monitörler oluşturuyor. Türkiye’nin teknoloji markası Casper, güçlü donanımları trend tasarımlarla buluşturduğu Excalibur 23.8”, Excalibur 27” ve çok yakında seriyi tamamlayacak Excalibur 31.5” monitörlerle hem profesyonellerin hem de oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını aynı anda karşılıyor.

Tasarım dünyasının profesyonelleri ve usta oyuncuların beklentilerini karşılayacak tüm ihtiyaçlar Excalibur monitörlerde kullanıcılarla buluşuyor. Daha zengin renkler, daha net detaylar ve daha hızlı performans sunan Excalibur monitörlerde oyunlar daha keyifli, çalışmak çok daha verimli oluyor. Excalibur 23.8” ile Excalibur 27” monitörler, 200 Hz ekran yenileme hızıyla farkını ortaya koyarken kullanıcıların da tüm detaylara hükmetmesini sağlıyor. Casper, çok yakında gelecek 240 Hz yenileme hızına sahip Excalibur 31.5” modeliyle monitör ailesini geliştirmeye devam ediyor. Kavisli ekran tasarımları sayesinde oyuncuların ya da tasarımcıların odaklanmasını kolaylaştıran Excalibur monitörler, üstün özellikleri sayesinde kullanıcılarının her zaman bir adım önde olmasını sağlıyor.

Excalibur Monitörlerde Güçlü Performans Trend Tasarımla Buluşuyor

Gerek profesyonellerin gerekse oyun tutkunlarının bir monitörden bekledikleri canlı renkler, net detaylar ve hızlı performans oluyor. Canlı ve zengin renklerin en net halini sunan, kullanıcılara oyunun içerisinde olma deneyimini yaşatan Excalibur monitörler, tüketicilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Verimli çalışmayı ve keyifli oyun oynama deneyimini bir bütünlük içerisinde sunabilen Excalibur monitörler, pek çok ekran teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Excalibur monitörlerde bulunan AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojileri sayesinde görüntülerde herhangi bir bozulma olmazken, düşük mavi ışık teknolojisi (Low Blue Light) ile ekrandan gelen zararlı ışınlar minimalize ediliyor ve bu sayede gözdeki yanma hissi azalıyor.

Casper Excalibur Monitörlerin Dikkat Çekici 6 Özelliği

Tüm kullanıcılar için en ideal seçeneklerden olan ve üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra premium tasarımıyla hem oyun tutkunlarına hem de profesyonellere hitap eden Excalibur monitörlerin cezbedici birçok özelliği bulunuyor.

 

  1. Üstün Ekran Yenileme Hızı ve Tepki Süresi: Yapılan her işe %100 entegre olacak şekilde akıcı ve hızlı hareket imkanı sağlayan Excalibur monitörler, en zorlu oyunlarda bile kullanıcıların hep bir adım önde olmasını sağlıyor. 200 ve 240 Hz ekran yenileme hızı ve 1 ms ekran yenileme süresiyle birlikte rakiplerinden farkını ve her koşulda üst düzey ekran deneyimini kullanıcılarına sunuyor.

2. Kavisli Ekran: 1500 mm yarıçapa sahip eğim ile tasarlanan Excalibur monitörlerle, oyun ve profesyonel işlerin tamamında gerçek üstü bir deneyim elde edilebiliyor. Göz şeklinden ilham alınarak sağlığa en uygun şekilde tasarlanan Excalibur monitörlerle, göz şekline uyum sağladığı için çok daha uzun kullanımlar yapılabiliyor.

 3. Üstün Ekran Teknolojileri: Excalibur monitörlerde bulunan AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojileri sayesinde görüntülerde yırtılma, takılma veya komut gecikmesi olmadan olağanüstü bir deneyim sağlanıyor.

4. Zengin Bağlantı Portları: Bir monitörün sahip olması gereken en önemli bağlantılardan olan HDMI ve Display portu (DP) ile kaliteli bağlantılar gerçekleştirmek Excalibur monitörlerle mümkün.

5. Canlı Renklerin En Net Hali: 7 milyonluk geniş renk skalası, 3000:1 kontrast oranı, 300 NIT parlaklık oranlarıyla birlikte Excalibur monitörlerle en üstün hıza en canlı renklerle ulaşılabiliyor. Excalibur monitörler, kullandığı HDR 10 teknolojisi sayesinde görüntüye kazandırdığı derinlik etkisi ve binlerce renk tonu arasından gerçeğe en yakınını sunmasıyla kullanıcılarına en başarılı renk deneyimini yaşatıyor.

6. Modern Hatların Eşsiz Uyumu: Kalın çerçeveli ve kalın gövdeli ekranlara kıyasla 3 kenarı çerçevesiz ultra ince tasarım ile üretilen Excalibur monitörler, geniş görüntüleme alanı ve modern tasarımı eşsiz bir uyum içinde

Casper Excalibur’un yüksek performanslı ve trend tasarımlara sahip monitörlerine https://www.casper.com.tr/monitor linkinden ulaşabilirsiniz.