Skip to content Skip to footer

Fairy Power Sprey, Dünya’da İlk Kez Türkiye’de

“Tek Fısla Zorlu Yağlara Elveda” diyen Fairy Power Sprey, hem bulaşıklarda hem mutfak yüzeylerindeki zorlu kirlerin temizliğinde yeni bir çığır açacak!

Bulaşıklarda mükemmel temizlik sağlayan Efsane Fairy Takımı, dünyada ilk kez Türkiye’de pazara sunulan yeni üyesi ile benzersiz bir özelliğe daha kavuştu. Tek bir fısla zorlu yağ ve kirleri %100 çözerek elde yıkamadan ve makineye koymadan önce bulaşıklarda ovalamayı ve suda bekletmeyi ortadan kaldıran Fairy Power Sprey, tezgahtan dolaplara, ocaktan aspiratöre tüm yüzeylerde kullanıma uygun yapısıyla mutfaklarda hızlı ve zahmetsiz bir temizlik devrimi başlatıyor!

Zorlu yemek kirlerinde 1 numara Fairy, deterjan, parlatıcı ve makine temizleyici ürünlerinden oluşan Efsane Takımı’na eklediği inovatif ürünüyle mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Fairy, “Tek Fısla Zorlu Yağlara Elveda” diyerek dünyada ilk kez Türkiye’de pazara sunduğu yeni ürünü Fairy Power Sprey ile artık sadece bulaşıklara değil mutfaklara da üstün temizlik ve parlaklık getiriyor. Üçü bir arada özelliği ile Fairy Power Sprey, bulaşıkları elde yıkamadan ya da makineye yerleştirmeden önce ovalamaya ve suda bekletmeye gerek bırakmadan yağları hızla ve zahmetsizce çözerek, güçlü bir ön yıkama etkisi yaratıyor. Üçüncü kullanım alanı olan mutfak yüzeylerinde ise tezgahtan dolaplara, aspiratörden ocağa her alana benzersiz bir temizlik ve parlaklık kazandırıyor. Fairy Power Sprey, bulaşık ve mutfak yüzeylerindeki tüm yağ ve kirleri çözmek için artık tek bir ürünün yeterli olduğu anlamına geliyor ve işte bu özellik, temizlikte yeni bir dönem başlatıyor.  Dünyada ilk kez Türkiye’nin temizlikten ödün vermeyen titiz tüketicileri ile buluşan Fairy Power Sprey’in başlattığı bu devrim, yakın zamanda tüm dünya mutfaklarına yayılacak!

Bulaşık 4.0 Başladı

Tüm ürünlerinde ve faaliyetlerinde çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutan Fairy, ön yıkama alışkanlığından bir türlü vazgeçemeyen tüketicilere inovatif bir çözüm sunmak amacıyla başlattığı çalışmalar sonucunda “Bulaşık 4.0” devrimi olarak adlandırdığı Fairy Power Sprey’i geliştirdi. Bulaşık yıkamayı daha sürdürülebilir bir şekilde daha hızlı, daha temiz ve daha zahmetsiz hale getirerek tüketicilerin mevcut ön yıkama alışkanlıklarını dönüştürecek olan bu ürünle, mutfaktaki tüm yağlı ve kirli alanları da üstün bir performansla temizliğe kavuşturmak mümkün. Tek Bir Fısla bulaşıklardaki zorlu, kurumuş, ön yıkama yapmadan çıkması imkansız  gibi görünen yağ ve kirleri hızla ve zahmetsizce çözen Fairy Power Sprey, suya ve enerjiye gerek olmadan ana yıkama öncesi üstün temizlik sağlayarak tüketicilere hem kolaylık hem tasarruf kazandırıyor.

Fairy Power Sprey Nedir?

Elde Yıkamadan önce, Makinede Yıkamadan önce ve Mutfak Yüzeyleri temizliğine uygun yapısıyla “3’ü 1 arada” özelliğine sahip olan Fairy Power Sprey, ulaşılması ve elle temizlenmesi zor alanlarda fark yaratıyor. Bulaşıklarınızı daha hızlı ve daha kolay temizlemenizi sağlamak için tasarlanan bu yeni temizleme sisteminin en önemli özelliği, köpük formunda içerdiği yüksek düzeyde temizlik bileşenleri. Bu etkili köpük bulaşıklara yapışarak yağlı yemek kirlerini kolayca çözüyor. Formülün tasarım ve uygulama sistemi, geleneksel yöntemlerle bulaşıkları yıkamak için gereken süreyi ve ön yıkama yapmayı azaltıyor. Tüketicilerin ön yıkama yapmalarının en önemli nedeni, bu kir ovalamadan çıkmaz düşüncesi. Yağı ve kiri zahmetsizce söküp temizleyen Power Sprey bu düşünceyi ve alışkanlığı değiştirmekte kararlı! Geniş püskürtme formu sayesinde ise tek seferde daha fazla bulaşığın ve alanın temizlenmesini sağlıyor. Dünyada ilk ve tek Fairy bulaşık ve mutfak spreyi olan Fairy Power Sprey’i hem elde ve makinede yıkamaden önce; hem tezgah, mutfak dolabı, aspirator, ocak gibi mutfak yüzeylerinde kullanmanız mümkün.

Tüketici ile İlk Kez Türkiye’de Buluşuyor

Power Sprey’in dünyada ilk kez Türkiye pazarına sunulmasının nedeni, temizlikten ödün vermeyen titiz tüketici yapısı. Ön yıkama alışnaklığının %71 gibi yüksek seviyelerde olması da bir diğer etken. Bu yenilikçi ürünün ülkemizde ön yıkama alışkanlığını değiştirerek, gerçek bir temizlik devrimi yapacak!

Ürünü deneyenlerle yapılan çalışmalar, Fairy Power Sprey’in mutfakların vazgeçilmezi olacağını gösteriyor. Fairy Power Sprey’i deneyenlerin tümü, %100 yüksek memnuniyetlerini dile getirdi. %70’i ise ön yıkamayı azalttığını söyledi. Sağladığı enerji ve su tasarrufunun yanı sıra tüketicilerde ön yıkamayı azaltma yönünde davranış değişikliğine sebep olan Fairy Power Sprey, sürdürülebilirlik açısından önemli bir rol üstlenecek.