Skip to content Skip to footer

Fakir hausgerate en özel günde “Teşekkürler Anne” söylemi ile annelere iyi yaşam hediye ediyor

Anneler Günü için geri sayım başlarken annelere sonsuz sevgiyi belli etmenin yolu, ömür boyu en güzel anları hatırlatacak hediyelerden geçiyor. Üstün Alman teknolojisini 90 yıldır evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, hayatın her anında yanımızda olan annelere bu en özel günlerinde “Teşekkürler Anne” söylemi ile şükranlarını sunuyor. Bu anneler gününde teknoloji destekli sağlıklı yaşam ürünleri ile annesine iyi bir yaşam hediye etmek isteyenlerin tercihi oluyor.

1681285852 Fakir Hausger te Aqua Gio Y 1

Aqua Gio ile sağlıklı su, anneler için de sağlıklı yaşam demek

Fakir Hausgeräte; suyu Hidrojen ile canlandıran Aqua Gio Hidrojenli Su Üretme Cihazı, uyku kalitesini artırmaya yardımcı olurken sağlıklı su ile sağlıklı yaşamı garantiliyor. Su içmenin sağlığa oldukça yararlı olduğunun bilindiği günümüzde yaşam kalitesini artırmaya imkan tanıyan bu yenilikçi teknolojinin sunduğu hidrojenli su; bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan ve alerjik reaksiyonlardan koruyor, diyabetin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Yorgunluk ve stres seviyesini düşürme etkisi sayesinde zayıflama sunan ve düzenli kullanımda yaşlanmayı geciktiren Aqua Gio Hidrojenli Su Üretme Cihazı, annelere sağlıklı bir yaşam vaad ediyor.

1681285853 Fakir Hausger te Bolt X Plus Aqua 1

Fakir Bolt X 8365 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge teknolojisi ile annelerin hayatını kolaylaştırmaya geliyor

Fakir Bolt X 8365 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge’nin son teknolojiyle donatılan yenilikçi tasarımı annelere pratik çözümler sunuyor. İki saat gibi kısa bir sürede şarj olması, otomatik emiş gücü, HEPA 13 filtresi ve geniş LCD ekranı ile dip bucak temizliklerin vazgeçilmezi oluyor. Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratan Fakir Hausgeräte Bolt derinlemesine temizlik sağlıyor. Bolt X 8365 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürgenin led ışıkları başlığın ön tarafındaki tespit edilmesi zor kirleri aydınlatarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Özel tasarımlı bükümlü teleskopik boruya sahip tasarımı ile eğilmeden kullanıma olanak tanıyor.

Annelere mutfaklarda pratik çözümler Fakir Hausgeräte’den geliyor

Fakir Hausgeräte’nin Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi bol neşeli ve kalabalık kahve sohbetlerinin en büyük yardımcısı oluyor. Luminasense teknolojisi sayesinde kahveyi taşırmıyor ve en ideal köpük seviyesinde pişirerek anın tadını çıkarmaya olanak sağlıyor. Fakir KM 6151 Öğütücülü Kahve Makinesi ise sekiz farklı boyutta çekirdek öğütebilmesi, tek seferde kahve çekirdeklerini hazneye koyarak istenilen miktarda kahve demleyebilmesi ve kahve yoğunluğunu yumuşak, orta ve yoğun olarak ayarlayabilmesiyle yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra şık tasarımı ve mükemmel lezzette kahveleriyle dikkat çekiyor

1681285857 Fakir Hausger te KM 6151 Kahve Makinas Y 1

Fakir Hausgeräte’nin mutfaklarda pratik çözümler sunan sıcak hava fritözü Fakir Premium Chefry, yemek yapmayı kolaylaştırırken zamandan da tasarruf ediyor. Fakir Premium Chefry, 6 farklı pişirme programını kullanarak sayısız çeşitte lezzetler hazırlarken, tek seferde 8.5 litreye kadar yemeği pişirebiliyor ve çok az yağ veya yağsız nefis yemekler için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor. Tek hazneli sıcak hava fritözü tercih edecek olanlara ise, şık tasarımı ve işlevselliğiyle Fakir Uno Chefry ise kemikli etleri pişirmede kolaylık sağlarken, dondurulmuş gıdaları çözüyor ve et balık gibi gıdaları kokusuz ve dumansız pişirebilme özelliği sunuyor.

Anne elinden çıkmışçasına lezzetli, tadı damakta kalan yemeklerin gizli sırrı Fakir Grill Expert Smart Izgara ve Tost Makinesi’nde saklanıyor. Fakir Grill Expert Smart’ın yiyecek kalınlığını ayarlayan akıllı sensörü, etin istenilen seviyede pişmesini takip edebilmeyi sağlayan dijital ekranı ve 7 farklı pişirme programı ile mükemmel yemekler hazırlanmasına olanak sağlıyor.