Skip to content Skip to footer

Fakir Hausgeräte’nin en yenilikçi teknolojik ürünleri ile hayat da ramazan da daha keyifli

Üstün Alman teknolojisini 90 yıldır evlere taşıyan Fakir Hausgeräte; farklı ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi teknolojik ürünleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Gerek sunduğu yenilikler gerek teknolojileri ile Fakir Hausgeräte’nin pek çok farklı kategorideki değişik özelliklerdeki ihtiyaçlara göre tasarlanan ürünleri ile Ramazan ayında az zamanda, daha az yorularak, daha çok işin üstesinden gelmek mümkün…

Fakir Hausgeräte’nin mutfaklarda pratik çözümler sunan sıcak hava fritözü Fakir Uno Chefry Ramazan’da yemek yapmayı kolaylaştırıyor. Şık tasarımı ve işlevselliğiyle Fakir Uno Chefry kemikli etleri pişirmede kolaylık sağlaması, dondurulmuş gıdaları çözme olanağı sunması ve et balık gibi gıdaları kokusuz ve dumansız pişirebilme özelliğiyle bu Ramazan’da da mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Fakir Hausgeräte’nin özgün tasarımı, kolay kullanımı ve çeşitli pişirme programlarıyla öne çıkan tost makinesi Grill Expert Smart ile sahurlarda mis gibi tost iftarlarda mükemmel ızgara kokusu mutfakları saracak. Grill Expert Smart yiyecek kalınlığını algılayan akıllı sensörü, etin istenilen seviyede pişmesini takip edebilmeyi sağlayan dijital ekran ve buz çözme, sandviç, tavuk, sucuk/sosis, et, balık, hamburger olmak üzere 7 farklı pişirme programı ile öne çıkıyor. Ramazan’da mutfak işlerini kolaylaştıracak Grill Expert Smart, sesli uyarı sistemi, çıkabilen ve bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun yanmaz yapışmaz plakaları, fanlı soğutma sistemiyle de fark yaratıyor.

Fakir Hausgeräte, Fakir KM 6151 Öğütücülü Kahve Makinesi ister sahurda ister iftarda kahve tiryakilerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Sekiz farklı boyutta çekirdek öğütebilmesi, tek seferde kahve çekirdeklerini hazneye koyarak istenilen miktarda kahve demleyebilmesi ve kahve yoğunluğunu yumuşak, orta ve yoğun olarak ayarlayabilmesiyle yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra şık tasarımı ve mükemmel lezzette kahveleriyle dikkat çekiyor.

Pek Çok Farklı ihtiyacı Aynı Anda Karşılayan Teknolojiler Fakir Hausgeräte’den

Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratan Fakir Hausgeräte Bolt derinlemesine temizlik sağlıyor. Fakir Hausgeräte’nin en yeni Şarjlı Dikey Süpürge ailesi Bolt; özgün tasarımı, ergonomik yapısı, emiş gücü ve teknik özellikleriyle fark yaratıyor. Bakteri, polen ve ev akarlarının filtrasyonunda etkili olan aynı zamanda astım ve alerji hastalarına tavsiye edilen HEPA 13 filtresiyle Bolt Şarjlı Dikey Süpürge, pek çok ihtiyaca çözüm sunan özellikleri ile temizliği sorun olmaktan çıkartıyor.

Her zaman keyif verici bir iş olmayan ütüyü kolaylaştıran Fakir Hausgeräte buharlı ütü modelleri Mercy ve Fly ile ütüyü eziyet olmaktan çıkarıyor. Ergonomik renkli tasarımları sayesinde hayatı keyifli kılan Fakir Hausgeräte buharlı ütüleri güçlü buhar sistemleri, özel taban yapıları ile en inatçı ve açılmaz sanılan kırışıklıkları kolayca açıyor.

Fakir Hausgeräte’nin İyi Yaşam Üçlüsü Uyku Hijyenine Odaklanıyor…

Fakir Hausgeräte’nin “Seni Anlayan Teknoloji” söylemi ile yaşam alanlarını daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu kılan yenilikçi ürünleri Aqua Gio, Hypo Clean ve Luminoso Smart Plus ile hayata iyilik katıyor. Aqua Gio, Hypo Clean ve Luminoso Smart Plus’tan oluşan iyilik üçlüsü; hayatın olmazsa olmazı uykunun hijyenine odaklanıyor.

Fakir Hausgeräte; suyu Hidrojen ile canlandıran Aqua Gio Hidrojenli Su Üretme Cihazı, uyku kalitesini artırmaya yardımcı olurken sağlıklı su ile sağlıklı yaşamı garantiliyor. Su içmenin sağlığa oldukça yararlı olduğunun bilindiği günümüzde yaşam kalitesini artırmaya imkan tanıyan bu yenilikçi teknolojinin sunduğu hidrojenli su; bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan ve alerjik reaksiyonlardan koruyor, diyabetin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Yorgunluk ve stres seviyesini düşürme etkisi sayesinde zayıflama ve düzenli kullanımda yaşlanmayı geciktiriyor.

Elektroliz teknolojisiyle geliştirilen, sterilizasyon sağlayan su üretme cihazı Hypo Clean ise sadece su ve yarım gram tuz ile yüzde 99,99 hijyen sağlıyor. Sadece tuz ve su kullanarak doğal dezenfektan üreten teknolojisi ile Hypo Clean uyku ortamının en doğal haliyle temizliğini garantiliyor. Güvenli ve pratik sterilizasyon sağlayan teknolojisi ile Hypo Clean; bebek & çocuk eşyalarının temizliğinden yiyeceklerin üzerindeki tarım ilaçlarının giderilmesine, bitki bakımından cilt temizliğine hayatın her alanında kullanılabiliyor.

Fakir Hausgeräte, Alman mühendisliği tarafından üretilen Luminoso Smart Plus Hava Temizleyici, iyonizasyon işlemi kullanan bir teknoloji ile havayı arındırıyor. Luminoso Smart Plus Hava Temizleyicisi; sağladığı daha iyi hava sirkülasyonu sayesinde yaşam alanında iyice dinlenmek, uykuyu daha iyi alarak günü daha iyi geçirmek, kısaca daha sağlıklı bir ev ortamı sunuyor. Kaliteli hava sürekliliğini sağlayarak rahat uykuyu destekliyor.